SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rady Etyki Mediów zarzuca „Wiadomościom” naruszenie etyki w relacji o zakażeniu Marty Lempart

Grudniowy materiał „Wiadomości” ujawniający, że Marta Lempart ma koronawirusa, naruszał kilka zasad Karty Etycznej Mediów - zasadę prawdy, oddzielania komentarza od informacji czy zasadę szacunku i tolerancji. Tak brzmi odpowiedź Rady Etyki Mediów na skargę, którą wniosła Agnieszka Kublik z „Gazety Wyborczej”.

Dołącz do dyskusji: Rady Etyki Mediów zarzuca „Wiadomościom” naruszenie etyki w relacji o zakażeniu Marty Lempart

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cyrk
A co to ono to święta krowa? To nie tu tylko do Indii może je przyjmą jak się pluje jak popadnie to ludzie muszą wiedzieć jak się zabezpieczać.


Proszę nie szydzić z lemparta. Sroda stwierdzila, ze to walesa naszych czasow xD
odpowiedź
User
Widz
Rada Etyki Mediów? A co to jest? SDP rozwiązało Radę Etyki Mediów w 2013 roku po tym, jak wycofały się z niej największe redakcje, zarzucając temu gronu łamanie zasad obiektywnej oceny dziennikarzy. Po wygranych przez PiS wyborach rada reaktywowała się sama z siebie, bez poparcia poważnych mediów i wydaje wyroki, w których wyłącznie wali w media publiczne. Zawsze, gdy potrzebny bacik na TVP i PR to opozycja pisze skargę do Rady Etyki Mediów.
odpowiedź
User
Marcin GDA
Zwyczajni ludzie mają obrzydzenie jak do cytowanej pani L.
odpowiedź
<