SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Co dziesiąty polski konsument należy do społeczności LGBT+

Członkowie społeczności LGBT+ stanowią 10 proc. polskich konsumentów. Są zamożni, mają dużą siłę nabywczą i chętnie inwestują w siebie - wynika z badania firmy Nielsen.

Dołącz do dyskusji: Co dziesiąty polski konsument należy do społeczności LGBT+

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zirk
Niestety większość z komentujących negatywnie firmę za badania cechuje brak własnej opinii i powielają opinie już wypowiedziane przez prawicowych słabeuszy. Co do badań nie ma co się bulwersować osoby LGBT mają większy potencjał w wielu dziedzinach życia. Mają inne cele życiowe oraz szybciej zarabiają kasę dzięki mobilności (osoby heteroseksualne posiadające dzieci rzadziej zmieniają miejsce zamieszkania w celu zmiany zatrudnienia, prowadza bardziej osiadły tryb życia i częściej korzystają z pomocy społecznej i programów np: 500 plus), wysokiemu wykształceniu są po prostu zamożniejszymi istotami. Co doskonale wykorzystują ludzie biznesu i kierują specjalne oferty do takich osób. Ne oszukujmy się, markowe ubrania, sprzęt usługi raczej dostępniejsze są dla osób LGBT i samotnych singli aniżeli do 5 osobowej rodziny. Nie mamy co się obrażać to w końcu nasze dorosłe dzieci LGBT lepiej żyją od nas i niejednokrotnie dzięki nim my zycjemy bo otrzymują nas na skromnych emeryturach. Państwo jako układ polityczno - społeczny na wszystkim kierunkach życia nas zawodzi okradając nas i wmawiając nam jak mamy żyć. Środowisko LGBT to nie kosmici tylko nasze dzieci, to może być twój brat lub siostra , kuzyn kuzynka, kolega, koleżanka, nie ma co na nich swój brud wylewać tylko godnie żyjmy obok siebie a zyskamy na tym wszyscy więcej.
. Nie podsycaj i nie hołduj środowiskom LGBTQ, bo zrobisz krzywdę sobie i swoim dzieciom. LGBTQ+ to upadek tego świata, załamanie obyczajowe. Ten kto przyzwala na tego typu rzeczy, przymyka oko na lewicowe bezczeszczenie świata szkodzi innym normalnym ludziom. Też piszę podobnie długie komentarze i w podobnym tonie, tyle, że moje mają charakter zdecydowanie bliższy prawicy, wartościom tradycyjnym. Jesteś mądrą osobą, ale trzymasz po złej stronie, trzymasz stronę ideowych barbarzyńców i tęczowego szaleństwa, radzę zawrócić z obranego kursu, tak będzie zdrowiej, uwierz mi, nie promuj tego świństwa albo pozostań neutralny. Nie staraj się pokazywać życia osób LGBTQ+ jako czegoś atrakcyjniejszego, bo widać to po twojej tendencji w tej wypowiedzi. Odpuść sobie, naprawdę nie tędy droga.
Jak słusznie zostało wspomniane, osoby LGBTQ+ nie biorą się z kosmosu. To są LUDZIE. Na pewno masz takich znajomych. Ja też mam. Brata którego bardzo kocham. A jak ktoś wypisuje takie rzeczy o mojej rodzinie - że niby jest nienormalny, że barbarzyństwo, że świństwo, to... nie chce pisać co bym chętnie zrobił. W jednym masz rację: życie mojego brata nie jest atrakcyjniejsze niż moje czy innych hetero. Nie ma dzieci. Nie będzie miał wnuków. To jest dla niego trudne. Że powinien się leczyć? Jasne. Kilka lat jeździł do ośrodka do Lublina. Terapia - jak mówi - sporo mu dała, ale nie zmieniła optyki w stronę kobiet. W końcu uznał, że jest dorosłym facetem, może sam decydować o sobie, nie pytać nikogo o zdanie. Bo to jest JEGO ŻYCIE. I od tego momentu podziwiam go coraz bardziej. I uczę się od niego coraz więcej. mimo tego, że jego życie nie jest dla wielu atrakcyjniejsze, jest dla mnie bohaterem. A teraz skopiuję link do tego tekstu i wyślę mu. Jestem z Tobą Brat! Trzymamy się razem!
11 10
odpowiedź
User
nab
Jak w ogóle możecie pisać o kobietach/mężczyznach LGBT+ wiele z nich to osoby niebinarne, więc pisanie o nich w jako k/m jest przejawem nietolerancji, który trzeba zgłosić do Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
8 9
odpowiedź
<