SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rekordowy wzrost VOX FM, RMF FM dalej traci (dane za III kwartał 2014)

Pozycja lidera rynku radiowego w Polsce w III kwartale 2014 roku należała do RMF FM. Stacja ta zanotowała jednak największy spadek w zestawieniu. Z kolei największy wzrost odnotowało VOX FM - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Rekordowy wzrost VOX FM, RMF FM dalej traci (dane za III kwartał 2014)

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Do dziubi
W samym sierpniu br. większość czołowych rozgłośni zanotowała spore wzrosty cennikowych wpływów reklamowych. RMF FM zarobiło o 5,45 mln zł więcej niż rok wcześniej (6,4 proc. w górę), a Radio ZET - o 19,88 mln zł (45,1 proc. w górę). Przychody tych dwóch stacji wynosiły 50,5 proc. wartości całego segmentu reklamy radiowej, o 1,9 pkt proc. mniej niż przed rokiem.
Cennikowe wpływy reklamowej Trójki urosły w skali roku o 3,36 mln zł (38,2 proc. w górę), Jedynki - o 2,9 mln zł (czyli o 52 proc.), a TOK FM - o 1,36 mln zł (32,6 proc. w górę). Przychody Złotych Przebojów Pogody Warszawa zwiększyły się o 716,3 tys. zł (czyli o 23,1 proc.), Eski Warszawa - o 522,2 tys. zł (o 16,5 proc.), natomiast VOX FM - które w grudniu ub.r. przejęło większość częstotliwości po Esce Rock - o 927,6 tys. zł (38,8 proc. w górę).
odpowiedź
User
słuchacz
Dlatego słucham RADIA EXPRESS 92,3 FM!!! Należy słuchać lokalnych rozgłośni :)
odpowiedź
User
remek dąbrowski
RMF-u nie da się słuchać. Ilekroć jestem w jakimś lokalu, gdzie to leci czuję się, jakby to było za karę...
odpowiedź
<