SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Główny udziałowiec Ringier Axel Springer Media: wskutek braku reklam państwowych tracimy miliony, ale nie wycofamy się z Polski

Marc Walder, CEO koncernu Ringier, większościowego udziałowca Ringier Axel Springer Media, zapowiedział, że firma nie wycofa się z polskiego rynku. Zaznaczył jednak, że z powodu wycofania z jej tytułów reklam przez duże firmy państwowe zanotowała miliony euro strat.

Dołącz do dyskusji: Główny udziałowiec Ringier Axel Springer Media: wskutek braku reklam państwowych tracimy miliony, ale nie wycofamy się z Polski

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zgadywacz
Duża ilość najemników piszących teksty wymierzone w Springera wskazuje, że szykują się ustawy zmierzające do wyrzucenia z Polski podmiotów medialnych z kapitałem zagranicznym?
Najpierw pod hasłem walki z Niemcami (prasa), a potem z amerykańskim imperializmam (TVN)?
A potem ustawa o zwalczaniu kapitału polskiego - nie dość patriotycznego?
18 38
odpowiedź
User
jadek
Przeczytajcie uważnie posty autorstwa "prawnik" i "ała. To jedna osoba która pojawia się pod większością tekstów na wm.pl i zawsze popiera PO. Za darmo?
31 16
odpowiedź
User
Polak
Chwileczkę! Ale jak to tracicie? Ktoś Wam coś obiecał?
Jeszcze byś się zdziwił. Całkiem możliwe, że były obiecywane różne rzeczy, ale "złe" rozstrzygnięcie przy ostatnich wyborach pomieszało te plany.
30 10
odpowiedź
User
prawnik
Aleście się rozgrzali w naskakiwaniu na Niemców. Jesteście rozgrzani prawie jak niemiecka gospodarka. "Prawie" czyni różnicę.

ps. Reklama jest dźwignią handlu. Nie wiem, jak handlować chcą spółki, które reklamują się tam, gdzie nie ma potencjalnego nabywcy, lub reklamując produkty wybierają grupy docelowe nie posiadające środków na ich zakup.


rozumiem że to twoja na kolejna błyskotliwa ocena sytuacji na miarę oceny bojkotu TVP przez PO??? POgratulowac rozeznania:) jak to jest że im więcej tu utyskiwania, jęczenia i pochlipywania tym lepsze wyniki te spółki mają ???:) A może to jak z paliwa jest - wystarczy nie kraść:) No cóż jedni widzą utyskiwania na biednych niemców , a drudzy raczej zwracają uwagę na "murzyńskość" względem innych niektórych POlaków


Hasła o niczym na mnie nie działają. Chcesz mnie przekonać, pokaż konkret.
Np. wskaż kilka udanych i dobrze zaadresowanych do odbiorcy kampanii reklamowych spółek Skarbu Państwa w latach 2016/2017. Z wymienieniem, gdzie je prowadzono.
11 17
odpowiedź
User
Bauer
nie wycofaja się. Szkoda...
24 10
odpowiedź
<