SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM odpowiada na krytykę stenogramów smoleńskich: kierujemy się interesem społecznym

We wtorek radio RMF FM ujawniło nieznane wcześniej stenogramy rozmów z kabiny prezydenckiego tupolewa, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem. Część dziennikarzy skrytykowało stację za podanie tych materiałów na kilka dni przed rocznicą katastrofy. - Kierujemy się ważnym interesem społecznym. Decyzję o publikacji podjęliśmy w gronie redakcji - tłumaczą portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Balawajder i Tomasz Skory z RMF FM.

Dołącz do dyskusji: RMF FM odpowiada na krytykę stenogramów smoleńskich: kierujemy się interesem społecznym

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
note2.0elo
Przecież to chyba oczywiste, że pijany w sztok gen. Błasik wywierał presję na pilotach samolotu. Tylko odmóżdżony fanatyk PiS-u może twierdzić inaczej. Nawet niewydarzeni gimnazjaliści, zapatrzeni w Korwina nie wierzą w zamach. A to już naprawdę o czymś świadczy.
25 25
odpowiedź
User
czesio
"kierujemy się interesem społecznym", taaa... raczej tym, że jest to jedyny okres w roku, w którym kogoś można jeszcze zainteresować tymi dyrdymałami... żenua
16 13
odpowiedź
User
Janek
Nie ma tu nic, co nie było znane blisko 5 lat wcześniej. Pytania są inne: kto sporządzał odsłuchy i robił stenogramy, za ile i dlaczego tak niedokładnie, skoro są nowocześniejsze technologie? I dlaczego po pierwszych ustaleniach, że gen. Błasik i dyr. Kazana byli w kokpicie prokuratura wycofała się z tych stwierdzeń? Wystraszyła się Macierewicza i łez generałowej? Jeśli tak, to prokuratorzy muszą ponieść konsekwencje - oni nie pracują w Telefonie Zaufania, ale są od tego, aby dojść prawdy niezależnie od tego, kto sprawuje władzę i kto na nich wywiera naciski.
18 12
odpowiedź
User
10.04.10
8:07:30 Która godzina? ------ osoba trzecia
8:07:31 W pół do ósmej ----- wypowiedź powolna

str. 5 "nowego" stenogramu...
25 10
odpowiedź
User
gelo
Myślę że już nigdy się nie dowiemy co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku. Albo inaczej mówiąc - żadna z wersji nie będzie się cieszyła powszechnym uznaniem. Winę za to ponoszą wszyscy: dziennikarze, politycy PO i PiSu, Klich, Miller itd.
20 12
odpowiedź
<