SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM odpowiada na krytykę stenogramów smoleńskich: kierujemy się interesem społecznym

We wtorek radio RMF FM ujawniło nieznane wcześniej stenogramy rozmów z kabiny prezydenckiego tupolewa, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem. Część dziennikarzy skrytykowało stację za podanie tych materiałów na kilka dni przed rocznicą katastrofy. - Kierujemy się ważnym interesem społecznym. Decyzję o publikacji podjęliśmy w gronie redakcji - tłumaczą portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Balawajder i Tomasz Skory z RMF FM.

Dołącz do dyskusji: RMF FM odpowiada na krytykę stenogramów smoleńskich: kierujemy się interesem społecznym

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomasz Skory @ RMF FM
Tomasz Skory @ RMF FM , tą wrzutą w takim a nie innym okresie ,zrobili z siebie pośmiewisko .
Tomaszku , wielu uważało ciebie za ogarniętego dziennikarza , jednak okazało się że jesteś pospolitym lemingiem pewnej opcji politycznej !
23 14
odpowiedź
User
moook
07.07.2015 - dzień, w którym przestałem słuchać RMF FM...
15 16
odpowiedź
User
Rambo
Najciekawsze sa wściekłe komentarze prawych i prawdomównych dziennikarzy ze stajni Jarosława Kaczynskiego. Teraz, cała Polska czeka na powtórkę znanego meldunku Lecha Kaczynskiego po wygranych wyborach prezydenckich: "Panie Prezesie, melduje wykonanie zadania"
11 13
odpowiedź
User
markus
Może chodziło o przykrycie informacji o książce Jurgena Rotha?
14 11
odpowiedź
User
Jędrzej25
Czyli Palikot miał rację - Kaczyński ma krew na rękach. Wysłał Wielkiego Brata, aby zaczął kampanię prezydencką i aby znowu mógł zameldować "Panie Prezesie zadanie wykonałem".
Pycha, buta i zarozumiałość. W sumie wielki "bardak" tak w Polsce jak i na lotnisku w Smoleńsku. Wyobrażam sobie jaka wieka byłaby awantura, gdyby min. Arabski zabronił startu lub Rosjanie zabroniliby lądowania i zawrócili samolot na lotnisko zastępcze. PiS ogłosiłby, że to skandal na skalę międzynarodową. Tylko żal tych 96-1 członków świty śp JE Prezydenta, który też jest ofiarą swojego Wielkiego Brata. Jakość nie wspomina się o śp Szczygle, który zabronił szkolić się pilotom na symulatorze w Rosji - nie do pomyślenia w Rosji....Trzeba było jechać pociągiem jak min. Macierewicz.
Dziękuję stacji RMF FM, że ujawnili te nagrania, ale to cząstka dalszej prawdy, która powoli się ujawnia z tej Smoleńskiej mgły, która jeszcze długo nie opadnie. Czyli do końca kariery Wielkiego Prezesa.
Jak PiS miała swoją prokuraturę, to co chwila wyciekały różne rewelacji, aby obrzucić błotem i upokorzyć PO i zmusić Tuska do kolejnych tłumaczeń i krzyczeć PO nasz atakuje. Wielcy hipokryci.
Teraz Pan Prezes może znowu może dumnie kroczyć z krzyżem, pochodniami i prawdziwymi Polakami w dniu 10 kwietnia, bo Putin i Tusku zabili mu Wielkiego Brata, największego Prezydenta jakiego miała Polska.
Rodaku, abyś dożył lepszych czasów!!!
11 12
odpowiedź
<