SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roszady w Radiu Kraków: zawieszenie prezesa, słaba sytuacja finansowa spółki

W marcu rada nadzorcza Radia Kraków zdecydowała o zawieszeniu jej dotychczasowego prezesa Przemysława Bolechowskiego. Oficjalnym powodem ma być słaba sytuacja finansowa rozgłośni. Obecnie spółką kieruje prokurent rozgłośni, a nowego kandydata wybierze Rada Mediów Narodowych.

Dołącz do dyskusji: Roszady w Radiu Kraków: zawieszenie prezesa, słaba sytuacja finansowa spółki

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sluchacz
Michal Jaworski prokurentem? To ten sam , ktory u Pamuły na lotnisku w Balicach pracowal? Jakim cudem jego tez nie usunęli? Przeciez podpisywal dokumenty Bolechowskiego.... Co ta Rada Nadzorcza... ?.....
0 2
odpowiedź
User
a tymczasem...
Słuchalność Radia Kraków najniższa od chyba 10-ciu lat...A panowie się bawią w zamykanie gabinetów..Dziękujemy prezesowi i jego kolesiom-kierownikom.
18 0
odpowiedź
User
Putra
Wielki spadek słuchalności , zła sytuacja finansowa i rada nadzorcza co to nie widziala wcześniej co się dzieje..I jakiś prawnik. Drogi PiSie jesli masz jeszcze w szeregach resztki zdrowego rozsądku, to wybierz opcję zero, wyczyść całe kierownitów i daj tam ludzi, którzy posprzataja to całe towarzystwo, które ze wszystkim biega do gazety wyborczej. Inaczej przepadniecie w wyborach.
11 0
odpowiedź
User
Fetamol
Szanowny PiS! Jest jasne jak słońce, że informacje do wyborczej przekazuje ktoś z wąskiego grona mających dostęp do dokumentów. Jeśli nie jesteście w stanie ustalić kto, to nie nadejście się do rządzenia. Bolechowskiego nie ma, a dziś kolejny artykuł bazujący na poufnych informacjach.
8 0
odpowiedź
User
krak
Ciekawe informacje. W artykule przeczytać można ze „W mailu do pracowników, do którego dotarła „Gazeta Wyborcza…” GW dotarła do wewnętrznej poczty pracowników? zhakowala serwer RK ? to raczej do GW dotarły maile z RK ( to tak można rozsyłać wewnętrzną pocztę do mediów ?)
- prokurentem RK zostaje p. Michał Jaworski czyżby kolejna przymiarka owego prawnika na eksponowane stanowisko? GW w 2015 r opisała jego starania na prezesa krakowskiego lotniska. Wtedy nie wyszło ale ciekawy układ się powtarza lotnisko krakowskie - GW – RK - trop do sprawdzenia ?
A gdzie w tej całej aferze troska o dobro, profesjonalizm publicznego lokalnego radia ?
7 0
odpowiedź
<