SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sejm nie zajął się projektem zmian w ustawie abonamentowej. „Finansowanie warunkiem pozostania prezesa TVP"

Sejm w środę nie zajął się projektem nowelizacji ustawy o opłatach abonamentowych autorstwa posłów PiS. Jak wynika z naszych informacji, finansowanie publicznego nadawcy ma być warunkiem nie tylko przetrwania spółki i zapewnienia jej płynności finansowej, ale również pozostania na stanowisku jej prezesa Jacka Kurskiego.

Dołącz do dyskusji: Sejm nie zajął się projektem zmian w ustawie abonamentowej. „Finansowanie warunkiem pozostania prezesa TVP"

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Answer
Czy to znaczy, że jak nie będzie finansowania z budżetu i to szybko to TVP może upaść? Co na to Rada Mediów Narodowych?


Rada Mediów Narodowych popiera finansowanie mediów publicznych z budżetu.
13 8
odpowiedź
User
Nova
Joasia Lichocka jako szefowa obiektywnej i bezstronnej TVP ? To prawie tak jakby szefem został Jarek Kurski.
11 8
odpowiedź
User
Gość X
Lepiej zmienić Prezesa. Kurski wiosną miał się wynieść do Europarlamentu, tak pisali w "Fakcie" jesienią.
9 8
odpowiedź
User
Jerzy
PiS ma problem. Bo z jednej strony coś z TVP zrobić trzeba, z drugiej, dymisja Kurskiego w roku wyborczym wygląda słabo. Ale przecież można przynajmniej wymienić szefów informacyjnych i zreformować redakcje oraz styl.


Problem ma , ale reformować wg.PISu to "zaostrzyć kurs" - tylko niektóre "mordy " / Pawłowicz, Macierewicz /schować na chwilę bo z prezesem łączone przez opinię.
8 8
odpowiedź
User
Nowogrodzka
Kurski: "Chciałbym dokończyć prezesurę.TVP to najlepsze miejsce na ziemi do realizacji samego siebie. ".
Panie, tu nie chodzi o samorealizację! Co pan wygaduje? Samorealizować może się pan na działce.

Czytamy dalej: "We wtorek w siedzibie PiS przy Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie polityków PiS w sprawie ewentualnej dymisji Jacka Kurskiego." To Rada Mediów Narodowych wybierająca prezesa TVP ma siedzibę przy Nowogrodzkiej???


Odpowiedź jest oczywista - kto ma siedzibę przy Nowogrodzkiej i gdzie zapadają faktyczne decyzję dot. obsadzania stanowisk w mediach publicznych
8 8
odpowiedź
<