SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku w I półroczu, Jedynka najbardziej w dół

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego pod względem kwadransowego zasięgu słuchania w pierwszym półroczu br. w godzinach porannych (6.00.00 - 8.59.59) zajęło RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei najwięcej straciła Jedynka - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: RMF FM z największym wzrostem słuchalności o poranku w I półroczu, Jedynka najbardziej w dół

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sebastian
Próbowałem po latach posłuchać RMF i wytrzymałem 2 dni. Nie da się. Utwory w 90% denne (jakiś rezus śpiewa LEGO, LEGO. LEGO do wyrzygania), a prowadzący mdli i nijacy co chwilę powtarzający żeby SMSa wysłać.


Ja to słucham rmf fm tylko w weekendy. I ja słyszę ,i mam się dość powtarzania informacji o wysyłaniu sms-a. Do tego główne lecą reklamy Aflofarm typu steper , entil itp. Na początku roku od aflofarmu było spokój , a teraz to już nie da się słuchać. Jeszcze gorsze to czekanie na sport i pogoda - i to i to poczeka , najpierw 24 minut ze sponsorem programu. Nie powiem o ludziach tworzących programy , niektórych prowadzących to ja nie lubię.
18 8
odpowiedź
User
Piotr
Rock Radio, Dwojka i Muzo takie same liczby. Ale tylko ten osioł Kurdupski nie potrafi uporządkować tego alfabetycznie. Naginaj rzeczywistość dalej.
9 8
odpowiedź
User
Unikam...
Dużo hałasu, mało treści. Nudne słabe piosnki puszczane w tych samych wiązankach - radio samozagłuszacz dla tych, którzy nie chcą słuchać tylko chcą żeby coś stale brzęczało im nad uchem (to się chyba nazywa nerwica, czy jakoś tak...)
9 8
odpowiedź
User
Belmondo
Ale jak to, nikt nie chce słuchać Gójskiej w Jedynce?
11 8
odpowiedź
<