SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Solidarność” cofnęła dziennikarzom „Gazety Wyborczej” i TVN akredytacje na konferencję z Głodziem i Jędraszewskim

NSZZ „Solidarność” odmówiła akredytacji dla dziennikarzy „Gazety Wyborczej” i telewizji TVN na konferencję „Od godności człowieka do ponadnarodowej współpracy”. - „Solidarność” najpierw nas zaprosiła na tę konferencję, a potem wyprosiła, choć organizowana jest ona za publiczne pieniądze - piszą dziennikarze.

Dołącz do dyskusji: „Solidarność” cofnęła dziennikarzom „Gazety Wyborczej” i TVN akredytacje na konferencję z Głodziem i Jędraszewskim

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
meryll
Prywatna firma i ich własna konferencja, więc mogą robić, co chcą.


Tak, jeśli ta "prywatna" firma nie pobiera dotacji ze środków publicznych na organizację "konferencji". Jeśli dostaje choć 1 PLN dotacji z pieniędzy podatników, ta pseudo-solidarność nie ma absolutnie żadnego prawa odmawiać dziennikarzom Wyborczej dostępu. Tak szanuje prawo przybudówka bezPraw(i)a i nieSprawiedliwości.
17 2
odpowiedź
User
ess
Prywatna firma i ich własna konferencja, więc mogą robić, co chcą.
Firma pod myląca już nieco nazwą Solidarność nie jest prywatna, a ten konkretny event organizowany jest za pieniądze publiczne. Mógłbym jeszcze dodać tu kilka wariacji na temat nazwiska Duda i pojmowania przez niego świata, ale to chyba zbyteczne.
16 1
odpowiedź
User
tut
Dramat...
8 1
odpowiedź
User
Pankracy
"... Organizatorzy z góry założyli, że zmanipuluję przekaz ..."
Zupełnie jak w dowcipie o turyście i bacy, który piłował gałąź, na której siedział.
Prorocy jacyś, czy co?
3 1
odpowiedź
User
pie dole nie w tefałe nie :)
Na You Tube sobie obejrzą :)
4 0
odpowiedź
<