SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spada sprzedaż tygodników z programem telewizyjnym

W pierwszych sześciu miesiącach br. rozpowszechnianie płatne razem tygodników z programem telewizyjnym spadło średnio o 13,4 proc., a spadki dotknęły wszystkich tytułów. Zdecydowanym liderem sprzedaży wśród tv guide'ów pozostaje “Tele Tydzień”.

Dołącz do dyskusji: Spada sprzedaż tygodników z programem telewizyjnym

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jerry
Zauważcie inną prawidłowość: "To & Owo" jest właściwie jeydynym tygodnikiem na rynku, który nie dokonał rewolucji personalnej! Ma ten sam doświadczony skład redaktorski, doskonale znający media, rynek, oczekiwania Czytelników, umiejący nawiązać kontakty ze stacjami, reagujący na nowości itp. A reszta? Gdzie Miłkowski, który w duecie z Weberem sprzedał kiedyś ponad dwa miliony (2.000.000) egzemplarzy 'TeleTygodnia' (świąteczny numer z Anną Seniuk na okładce)? Gdzie 'Teleświat' Mokrzyckiej i Opali ze sprzedażą ponad 500 tys.?, Gdzie 'Kurier tv' Opali i Lisa regularnie sprzedawany w nakładzie ponad 350 tys.? Ci wyrzuceni z Bauera dziennikarze (poza emerytami - Weberem i Morzycką) świetnie radzą sobie na rynku mediowym. Świadczy to tylko o złej polityce pana Namysła, ale czego żądać od chłopca, który robił kawę redaktorom "Bravo"?
8 8
odpowiedź
User
Tomek
To&Owo coraz słabiej reaguje na zmiany na rynku i pojawianie się nowych stacji. Widać brak świeżych pomysłów. Prezentowanie programu np. "TVN24" mija się z celem. Nie pojawił się BBC HD, Historia (z Cyfry+), nie drukuje się już programu ARTE i wielu innych. Czasem wolałbym zapłacić więcej i mieć pełniejszą ofertę (i np. więcej króciutkich opisów filmów). A tak to i tak muszę włączać komputer i sprawdzać on-line (albo przeszukiwać niewygodne EPG).
8 8
odpowiedź
User
sako
Miłkowski z Weberem, owszem, sprzedawali 2 mln, ale kiedy na rynku nic innego z programem nie było, a teraz jest dużo innych lepszych pism, np. Kropka TV, i czytelnik nie jest już skazany na watpliwej jakości tygodnik o niskim poziomie.
8 8
odpowiedź
User
getra Irka Jelenia
No tak, Kropka TV, to akurat high class i porażający poziom merytoryczny.
Aż szkoda kasjerów w tanich sklepach spożywczych , którym każą wciskać na siłę ten 'wyrób poligraficzny' emerytom.
Na rynku pewnie dałoby sie tego sprzedać ze trzydzieści tysięcy.
8 8
odpowiedź
User
gest
Ludzie co wy robicie. Zachwycacie się śmieciowymi "pismami" w XXI wieku dobie internetu czy epg. Żałosne
8 8
odpowiedź
<