SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

W lutym br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich był „Fakt”. Na drugie miejsce awansował „Super Express”, który wyprzedził „Gazetę Wyborczą” notującą największy spadek - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Wyborcza” zanotowała spadek o 21 proc., ostro w dół także „GPC” i „Rzeczpospolita”

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mireksz Toronto
Już o tym kiedyś pisałem: GW notuje spadki bo jest zbyt obiektywna, wyważona, zawsze w równym stopniu reprezentuje poglądy wszystkich stron sporu politycznego. Brak tam zaangażowania ideologicznego.

Szegolnie p. Michnik jest obiektywny. On nawet lubi Młodzież Wszechpolska jak pytają go o zdrowie jego brata w Szwecji.
44 11
odpowiedź
User
eaton
Cóż niezależnie od branży polskie pseudo-managery mają talent do topienia spółek, no chyba że dostają gotówkę z budżetu. Wszystko to wychowane na rządowej pępowinie, a wystarczy odciąć karmienie i od razu widać jak dają sobie radę na rynku.
31 8
odpowiedź
User
gość
Panie Michnik to nie zmiana rządu ,tylko fatalne zarządzanie (i to od kilku lat)spółką Agora w tym GW-czą doprowadziło was do takiej sytuacji w jakiej jesteście.Zmiana rządu jest wygodnym dla was i zarządu wytłumaczeniem waszej niekompetencji.Byłem waszym akcjonariuszem i obserwowałem cały czas rozwój Agory.W latach 1999 -2010 coroczne zyski spółki oscylowały w granicach 10-70 mln.W latach 2010-2016 coroczne zyski oscylowały w granicach 0,5-do 5mln(jak coś sprzedaliście ze swoich "dóbr").W roku 2016 praktycznie nie mieliście żadnego zysku.W normalnej firmie zarząd i naczelny gazety już dawno by wyleciał na bruk i został by powołany zarząd specjalny w celu ratowania spółki.Dlaczego tak w Agorze się nie dzieje?Tego nie wie nikt.Ale wygodniej jest wszystko zwalić na rząd że rzuca wam kłody pod nogi.Tylko przypomnę że przed rokiem 2015/2016 nie rządził PiS ,a wtedy zjazd Agory zaczął się na dobre i teraz nie widać jego końca.
48 10
odpowiedź
User
pavv
Tak podliczyłem te procenty i wyszło mi, że GW sprzedaje już minus 108 tys. egzempkarzy. Czyli nic nie piszą, nic nie drukują, a gazeta sama ląduje w kioskach. Takie perpetum mobile,
14 13
odpowiedź
User
adaś
Wyborczej mocno spada? Niedobrze...
przeciwnie BARDZO dobrze
19 12
odpowiedź
<