SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startuje ogólnopolskie radio Bezpieczna Podróż dla osób wykluczonych. Redaktorem naczelnym Paweł Sieger

Fundacja Emanio Arcus planuje uruchomić z początkiem roku radio Bezpieczna Podróż. Ma to być rozgłośnia dla osób wykluczonych. - Mamy od niedawna koncesje na nadawanie w siedmiu miastach, ale docelowo mają to być 32 koncesje i 32 miasta w Polsce, będziemy startowali w konkursach - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Parol, prezes rozgłośni.

Dołącz do dyskusji: Startuje ogólnopolskie radio Bezpieczna Podróż dla osób wykluczonych. Redaktorem naczelnym Paweł Sieger

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
K.
po roku będzie nowa koncesja dla innego projektu. Było już radio dla dzieci, nawet dwa. Radio Baka i Radio Jard 2 z Białegostoku wielkie projekty i nic. To samo tutaj - pomysł dobry ale trzeba będzie sobie poczekać ze 2 pokolenia.
Spoleczeństwo nie jest gotowe na radio tematyczne. Jak na razie wszystko po trochu. Było radio Rytm w DAB+ tak samo już ślad po nim zaginął. Internetowo się sprawdzają takie stacje uprofilowane na 1 rodzaj muz. np. w eterze jeszcze za wcześnie.
5 0
odpowiedź
User
Tomasz Parol
Za radio odpowiadają nie tylko osoby mające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu radia i portali informacyjnych ale takze managerowie zajmujacy sie od lat tworzeniem ogolnopolskich sieci masowej obslugi klienta. Tak własnie zbudowałem z nimi Anuluj-Mandat.pl czy Anuluj-Dlug.pl Gdybym nie wierzył w sukces projektu to bym sie nie zgodził podjać tego wyzwania.

Hejterom dziękuje za uwagi wasza obecność jest wpisana w system, a że jako przedsiębiorca sam wyrzuciłem na zbity pysk wielu szkodników i pasażerów aktywnych głownie w dojeniu organizacji dla ktorej mieli niby pracować, a później w obsobaczaniu jej to hejt tego typu nigdy mnie nie znichęci.
3 5
odpowiedź
User
mike
Za radio odpowiadają nie tylko osoby mające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu radia i portali informacyjnych ale takze managerowie zajmujacy sie od lat tworzeniem ogolnopolskich sieci masowej obslugi klienta.


No to już widzę korporacyjny styl zarządzania który jest szybką drogą do upadku.
5 0
odpowiedź
User
Elephant Terrible
To jest naprawdę niesamowite, że po tym wszystkim, co się działo wokół Radia Hobby, jego pracowników i kontrahentów, wciąż znajdują się ludzie, którzy dają się oczarować byłym właścicielom.

Znamienne, że prezes nowego radia w komentarzu, który raczył napisać pod newsem, szczyci się przede wszystkim tym, że potrafi zwalniać pracowników. Fakt, to może być całkiem przydatna umiejętność, gdyby zdecydowano się kontynuować poprzedni biznesplan. Po sieci do dziś krążą historie o tym, jak legionowskie radio raz za razem pozbywało się całego zespołu, gdy tylko ludzie bezczelnie zaczynali pytać o pieniądze. Oczywiście, mogą to być tylko zbiorowe omamy, plotki i pomówienia. ;)

Co ciekawe, w tamtych czasach też istniał człowiek, który uważał się za prawą rękę bossa i pomstował na "hejterów". Nie przepracował bodaj nawet pół roku, gdy niespodziewanie zaczął udzielać się na fejsbukowej grupie "Oszukani przez Radio Hobby". ;)

Historia jednak - jak powszechnie wiadomo - nie lubi się powtarzać, więc tym razem na pewno wszystko pójdzie zupełnie inaczej. ;)
5 0
odpowiedź
User
Tomasz Parol
Proponuję ocenić Radio po owocach nie po jękach osób niezadowolonych i wrogich. Bo takich nigdy nie zabraknie. Chętnych zapraszamy do współpracy, programy już powstają i nim wejdziemy na antenę znajdziecie je w Internecie
2 1
odpowiedź
<