SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Studio Polska” TVP Info o homoseksualistach: zboczeńcy, degrengolada i zezwierzęcenie. Brak reakcji prowadzących (wideo)

Zboczeńcy, zezwierzęcenie człowieka, rzesza nieszczęśliwych ludzi, wypaczanie modelu rodziny, nie wychodzi im z dziewczyną, więc próbują z chłopakiem - w taki sposób o osobach homoseksualnych przy okazji sobotniej Parady Równości wypowiadali się komentujący zaproszeni do „Studia Polska” w TVP Info. Prowadzący program Magdalena Ogórek i Jacek Łęski nie reagowali na obraźliwe uwagi.

Dołącz do dyskusji: „Studio Polska” TVP Info o homoseksualistach: zboczeńcy, degrengolada i zezwierzęcenie. Brak reakcji prowadzących (wideo)

43 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Degenerat, zwierzę, zboczeniec
Jaki program, tacy goście. Szambo!
16 16
odpowiedź
User
tantus
" Z jakich związków się rodzą? Ano się okazuje, że dziewczyna zakochała się w chłopaku, on w niej, wzięli ślub, a po fakcie dowiedzieli się, że są półbratem i półsiostrą, bo któreś z rodziców żyło w tzw. związku partnerskim z którymś z kolei partnerem i mają wspólnych przodków"
Gościu przeczy sam sobie. Przecież gdyby istniały REJESTROWANE związki partnerskie, to taką bliskość genetyczną dałoby się znacznie łatwiej stwierdzić.
Zresztą, przecież takie sytuacje równie dobrze mogą wynikać z różnych "skoków w bok", albo gwałtów, które jak rozumiem są dla niego zupełnie OK...
F*ck logic!
9 8
odpowiedź
User
katarzyna
Brawo TVP. Trzeba walczyć z ta lewacką zgnilizną moralną. Nie chcemy na Polskich ulicach rurkowcow trzymających się za rączki.
a co z zrobić ze zgnilizną umysłową???
22 8
odpowiedź
User
kobieta
Dziś widzimy jak nauki katolickie wypaczają naszą wrażliwość i ukierunkowując w sposobie myślenia doprowadzają do podziału narodu.Ba przecież to katolicy macie cyt:" kochać bliźniego jak siebie samego" co wypisujecie o bliźnich - włos się jeży na głowie. Czy nie potraficie kochać ? Przypomnę nauki kościoła z którego się wywodzicie "każdy ma prawo do życia" wg. was osoby homoseksualne już tego nie mają prawa, nie mogą żyć zgodnie ze swoim własnym i wolnym sumieniem. Bo niszczą sobą tradycyjny model rodziny. Niszczą wizerunek dzieci oddanych do domu dziecka z kochających polskich rodzin wywodzących się z chrześcijańskiego modelu wychowania.. Tak oto widzimy ze chrześcijaństwo przyczyniło się do skrajnych podziałów pod dyktat indoktrynacji władcy w sukience. (panowie w sukienkach was brzydzą, ale panów w sukienkach w kościołach całujecie po rękach). Czesi nasi sąsiedzi z południa za których przyczyną staliśmy się bezbronni i jednocześnie poddanymi władcy w w Rzymie (Mieszko I i Dobrawa- oficjalna nauka w szkołach polskich) już ponad 80 procent z nich uwolniło się z tej pustej, fałszywej ideologii jakim jest nurt chrześcijański. U nich problemu nie ma z akceptacja solidarnością i wspieraniem się nawzajem. Irlandia katolicka zalegalizowała związki partnerskie, ostatnio oddano głos w sprawie aborcji wyniki nie zaskakują. W Polsce kobieta jest nikim wg. polityków i kościoła ma rodzić płody deformacyjne , patologie genetyczna, w Polsce katolickiej na osoby o innej orientacji wylewa się szambo pogardy i odrzucenia, atakuje się ich fizycznie. Bo tak odebrano Polakom własna wole myślenia, powtarzają za swoimi panami w czarnych sukienkach średniowieczne mantry pogardy do własnego narodu. Uwolnijcie własne umysły od propagandy i zrozumcie, że geje i lesbijki nie zagrażają nam, rodzinom, bo to nasi bracia i siostry. Dajmy im żyć w zgodzie ze sobą.A na koniec badania wskazują, że ci co tak krzyczą i nienawidzą, hej-tują gejów i lesbijki często są homoseksualni ale brak zgody na życie i silne wyparcie wewnętrzne powoduje, że w bólu i braku własnej akceptacji atakują by zagłuszyć siebie.
8 10
odpowiedź
User
nick
Brawo TVP. Trzeba walczyć z ta lewacką zgnilizną moralną. Nie chcemy na Polskich ulicach rurkowcow trzymających się za rączki.
To dlaczego sam się tak ubierasz i zachowujesz? Trochę szacunku dla ludzi
12 8
odpowiedź
<