SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Super Express” z największym spadkiem, zyskała „Gazeta Polska Codziennie” (sprzedaż dzienników w październiku)

W październiku br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród dzienników ogólnopolskich był „Fakt”. Większość tytułów zanotowała spadki, a najwięcej stracił „Super Express” - na przeciwnym biegunie „Gazeta Polska Codziennie”.

Dołącz do dyskusji: „Super Express” z największym spadkiem, zyskała „Gazeta Polska Codziennie” (sprzedaż dzienników w październiku)

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nn
I kwartał 2016 jeszcze GW jakoś przetrwa, załamanie przyjdzie od II kwartału, dlatego w interesie Agory i TVN są przedterminowe wybory jeszcze na wiosnę , bo inaczej jesień 2016 może być katastrofą pod względem finansowym...
Część dziennikarzy w tej gazecie,ma tego pełną świadomość że muszą szukać nowego zajęcia. Dotyczy to w szczególności tych w regionach, no i biedaki latają gdzie się da i się "sprzedają". Niestety kwity z taką przeszłością medialną, powodują jedynie ...no to będziemy w kontakcie.

Kariera medialna w Agorze czy TVN to z całą pewnością nie jest światowa ekstraklasa, ale w polskich realiach, w porównaniu z bieda-politrukami z zaczadzonych "mediów" SKOK-owo / rydzykowo / PiSowskich, to dziennikarze Agory i TVN to przecież Olimp polskiego dziennikarstwa... :)
30 53
odpowiedź
User
dfsgdg
GPC... hehe, partyjny builetyn na pewno niedlugo dostanie trochę kasy, orlen przejmie PZPRowiec, sypnie się na reklamę :-)
23 37
odpowiedź
User
gigi
olimp łże dziennikurstwa chyba ...
29 19
odpowiedź
User
Bazyliszek
Agora ma tyle długu mniej więcej co rezerw, więc nie powinno być źle, wystarczy tylko trochę zacisnąć pasa. Że będą zwolnienia i śmieciówki i głodowe pensje dla zwykłych pracowników? Takie jest życie. Weź kredyt, zmień pracę, emigracja jest szansą. "Gwiazdom" Michnika nie ubędzie a że zapłacą za to szeregowi pracownicy? Po prostu kapitalizm. Było osiem lat tłustych teraz będzie osiem lat chudych. Im szybciej przywykniecie, tym szybciej przestanie wam to przeszkadzać. Szalom. Czyli po naszemu pis.
40 16
odpowiedź
User
samoel
GPC... hehe, partyjny builetyn na pewno niedlugo dostanie trochę kasy, orlen przejmie PZPRowiec, sypnie się na reklamę
a jak przestępcza jąkatego przez osiem lat dostawała kasę ze wszystkich stron, to ci nie przeszkadzało??????????
31 19
odpowiedź
<