SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Superwizjer” TVN: nie zapłaciliśmy za organizację urodzin Hitlera pokazanych w reportażu, oskarżony mógł kłamać

Mateusz S., jeden z organizatorów opisanych w reportażu „Superwizjera” TVN obchodów urodzin Adolfa Hitlera, zeznał, że otrzymał 20 tys. zł na organizację tego wydarzenia od osób nalegających, żeby uczestniczyła w tym dziennikarka TVN (ukrywała się pod fikcyjną tożsamością). Redakcja „Superwizjera” zaprzeczyła, jakoby ktokolwiek z ekipy programu przekazał pieniądze S. Zwraca uwagę, że mężczyzna jako podejrzany mógł składać nieprawdziwe wyjaśnienia.

Dołącz do dyskusji: „Superwizjer” TVN: nie zapłaciliśmy za organizację urodzin Hitlera pokazanych w reportażu, oskarżony mógł kłamać

35 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cejro
Weszłam na wPolityce, przeklejam część artykułu:


Z równą gracją wyrabiasz ciasto na pierogi?
12 50
odpowiedź
User
poPO
Przypadki dziennikarzy tvenu24. Przypadkowo byli w kwietniu w Wodzisławiu Śl. Przypadkowo spacerowali po lesie. Przypadkowo spotkali 4-ry osoby. Przypadkowo zostali zaproszeni na ściśle tajne obchody. Przypadkowo świętowano właśnie urodziny Adolfa H. Przypadkowo wszystko nagrali. Przypadkowo na ściśle tajnej imprezie nikt nie zauważył obcych ludzi robiących nagrania. Przypadkowo wyemitowano materiał po 8 miesiącach od nagrania. Przypadkowo naruszono dobre imię Polaków. Przypadkowo sprawa się rypła.
74 15
odpowiedź
User
Bb
No wreszcie...... Ludzie z branży wiedzą też, jak było ze sprawą z Wrocławia. I szkoda, że tak późno ktoś uderzył w ten stół.
44 10
odpowiedź
User
renata gluza
cały zbiobro - prowakacja pełną gębą.
17 47
odpowiedź
User
WidzTVN
TVN mówi, że nie zapłacił? To ja im wierzę.

Haha, żartowałem
56 13
odpowiedź
<