SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Prokurator krajowy: TVN nie znalazł wszystkich nagrań z urodzin Hitlera, świadkowie zarzucają operatorowi stacji prowokowanie

Prokurator krajowy Bogdan Święczkowski poinformował, że stacja TVN nie przekazała śledczym wszystkich nagrań z obchodów rocznicy urodzin Adolfa Hitlera przedstawionych w „Superwizjerze”, tłumacząc, że nie udało się odnaleźć tych materiałów. Przesłuchani uczestnicy wydarzenia twierdzą, że operator stacji Piotr Wacowski zachęcał ich do rasistowskich wypowiedzi.

Dołącz do dyskusji: Prokurator krajowy: TVN nie znalazł wszystkich nagrań z urodzin Hitlera, świadkowie zarzucają operatorowi stacji prowokowanie

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Leśnik
Podobno las poprosił o ochronę. Boi się że zaginie.
18 13
odpowiedź
User
poPO
Surowy materiał ma każdy, delegowany z tvenu, uczestnik "urodzin" Adolfa. Skoro zmontowanie reportażu trwało aż 9 miesięcy, to nagrań musiało być bardzo dużo. A bardzo ważne i bardzo duże pliki nie gubią się bez śladu. Piłka jest po stronie prokuratury, która ma środki i możliwości by bez trudu znaleźć zgubioną surówkę.
28 13
odpowiedź
User
543
To zwykłe ordynarne kłamstwo. Nie ma możliwości zaginięcia surówki. Cały materiał wyjściowy został wgrany na serwer. Wszystko było montowane w cyfrze. Jeśli nawet zostało to skasowane to spokojnie można to odtworzyć. Kto uwierzy, że do tak ważnego materiału skasowano surówkę???? W TVN są też kopie bezpieczeństwa. Niezłe jaja.
ps. a w ogóle, żeby coś skasować trzeba mieć uprawnienia do tego. To wąska grupa ludzi. Może trzeba przesłuchać szefową archiwum i wszystko będzie jasne. Siedzi w sali na dole w starym budynku ITI. A z nią kilka osób. Chyba ktoś musi coś wiedzieć... Co nie? ;-)
25 10
odpowiedź
User
gość
To ten pan sugerujący jaka jest "właściwa" afera KNF? I taki ktoś jest prokuratorem - niesamowite.
10 16
odpowiedź
User
hehehefrajerzyno
nie mogą znaleźć "surówki" z materiałem wyjściowym, surówka zaginęła?! Bez jaj, panie i panowie z TVN. Takie tłumaczenie jest dobre dla ludzi, którzy nie kumają tej branży. Surówkę na dyskach trzyma się latami, żeby w razie potrzeby, móc się np. bronić w sądzie przed fałszywymi oskarżeniami. A konkretnie trzyma się ją 5 lat, bo tyle czasu mają zainteresowani na ewentualne pozwanie autora publikacji w procesie cywilnym. I tylko się można wkurzyć, że "ustawka" stała się tzw. wyznacznikiem dziennikarstwa "śledczego", ale na szczęście tyko dla jurorów w kilku konkursach, bo nie dla dziennikarzy. Każdy kto kuma ten fach, tylko się uśmiechnie, słysząc tłumaczenia autorów tego "reportażu".


Biedny ślepo wierzący pisprokuratorowi.

Bogaty, suto opłacany przez...
13 11
odpowiedź
<