SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szef Vectry: aplikacje mobilne na razie są wsparciem marketingowym, ale to przyszłość telewizji, w tym roku nowa usługa

- Obecnie tylko kilka procent naszych klientów korzysta z aplikacji z treściami telewizyjnymi. Ta liczba jednak dynamicznie rośnie. Na razie to margines biznesu, ale to przyszłość rynku - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Żurański, prezes Vectry. Firma planuje w ciągu pół roku uruchomić nową usługę, która umożliwi korzystanie z oferty operatora na urządzeniach mobilnych.

Dołącz do dyskusji: Szef Vectry: aplikacje mobilne na razie są wsparciem marketingowym, ale to przyszłość telewizji, w tym roku nowa usługa

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
VECTRA
Główny problem Vectry - to wyzysk pracowników - 1 technik musi pracować za 3 - a to przekłada się na jakość usług to samo dotyczy biur.
16 8
odpowiedź
User
strategia spalonej ziemi
Dla Vectry klientem jesteś zanim naiwnie podpiszesz umowę, potem jesteś wrogiem. Wejdziesz do ich sieci to przepadłeś
18 9
odpowiedź
User
500 000 zł kary za oszustwa
Vectra automatycznie przedłużała umowy zawarte na czas określony na sześciomiesięczny okres. Klienci spółki nie mieli możliwości podjęcia samodzielnej decyzji o dalszym korzystaniu z usług.
13 8
odpowiedź
User
go away
Boże, obsługa klienta w Vectrze to porażka. Telefon na infolinię to zawsze katorga. Po 25 minutach oczekiwania na konsultanta i tak nic nigdy nie mogę załatwić. Do tego pracownicy są tak skrajnie niekompetentni i niedorobieni, że to przechodzi wszelkie granice. Oferta Vectry może konkurencyjna, ale obsługa klienta leży!!! Nie polecam!
16 8
odpowiedź
User
hbgf
vectra to dno ! zaczęli dbać o klienta (5 telefonów !!!) po nieprzedłużeniu umowy... żenada
16 8
odpowiedź
<