SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Justyna Dżbik-Kluge rozmawiała z Szymonem Hołownią na jego konferencji za zgodą szefa Radia ZET. „To nie była konwencja wyborcza”

Redaktor naczelny Radia ZET zgodził się, żeby dziennikarka tej stacji Justyna Dżbik-Kluge w niedzielę przeprowadziła wywiad z Szymonem Hołownią podczas konferencji, na której Hołownia ogłosił, że będzie startował w wyborach prezydenckich. - Wywiad miał charakter ekskluzywnej rozmowy, którą emitowały media. Pragniemy podkreślić, że spotkanie to nie miało charakteru konwencji wyborczej - uważa Eurozet.

Dołącz do dyskusji: Justyna Dżbik-Kluge rozmawiała z Szymonem Hołownią na jego konferencji za zgodą szefa Radia ZET. „To nie była konwencja wyborcza”

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Śmiech na sali... wyborczej
„To nie była konwencja wyborcza”? :) Czyli ogłoszenie startu w wyborach prezydenckich nie miało charakteru politycznego? Dajcie spokój, Zetka znów się ośmiesza. Zamiast podkradać konkurencji prawdziwych dziennikarzy, trzeba było zacząć od... STANDARDÓW ETYCZNYCH, bo ewidentnie ich brakuje w tej stacji.
24 1
odpowiedź
User
DrVictór
Juź samo odejście pani Dżbik z Czwórki po zmianach programowych w 2013 r. i zepchnięcie ją do Radiowej Jedynki za Dąbrowy uważałem za zdradę swojego stylu. A o kanon 2067 chociaż się zapytała?
10 1
odpowiedź
User
Lodzia
Dżbikokandydat odpowiadał na dżbikopytania. Siemson, powiedział wjechał. A Szymon? Jak tam kasiora na kampanijke? To mniej więcej styl tej pani, której nikt chyba nie traktuje poważnie, nawet jej własny szef.
15 4
odpowiedź
User
Byniu
Eremef efem gra same hity i zdobywo szczyty. Nie ma co jak Eremefefem
5 9
odpowiedź
User
Sebastian
Podobno jedna z pogodynek z Polsatu również rozważa start w przyszłorocznych wyborach.
Zygmunt to lubi!


Ciekawe która. A poza tym skąd masz takie informacje ?
4 0
odpowiedź
<