SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tekst „Wprost” wygląda jak zlecenie na Kamila Durczoka (opinie)

Po nagonce na Kamila Durczoka warto przypomnieć sobie zasadę domniemania niewinności. Artykuł we „Wprost” wejdzie do historii polskiej dziennikarskiej hańby i wygląda jak zlecenie na szefa „Faktów” - tak poniedziałkową publikację tygodnika „Wprost” oceniają przedstawiciele mediów.

Dołącz do dyskusji: Tekst „Wprost” wygląda jak zlecenie na Kamila Durczoka (opinie)

56 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Erwu
Zapomnieliście napisać, że zachwycony tym "artykułem" jest za to naczelny katotaliban RP czyli Tomuś Terlikowski. To ci dopiero prawdziwy katolik.
odpowiedź
User
Inna
Tekst obrzydliwy, ale afera jest. W końcu obrzucono błotem poważnego dziennikarza. Nawet nie chce sobie wyobrażać, co dzisiaj czuje jego syn. Jest o czym rozmawiać. Zastanawiające jest solidarne milczenie stacji telewizyjnych, które udają, że nic się nie dzieje. I zgadzam się z opiniami, że gdyby chodziło o księdza, albo np red. Terlikowskiego, to mielibyśmy kamery przed domem całą dobę a w tv przemarsz "autorytetów" wszelkiej maści. A teraz cisza. Dziwna cisza.
odpowiedź
User
Ech
Ci co piszą o ciszy mediów chyba nie odróżniają dowodów od pomówień i pomyj. Typowi odbiorcy tego szmatławca dowodzonego przez byłego kryminalistę. Co za wstyd dla takiej kreatury pracować, nie wiem jak te Majewskie i reszta migą patrzeć w lustro, no ale widocznie to ten sam typ moralności i standardów. Ja bym ręki takim nie podał. Na szczęście to łabędzi śpiew tego tabloidu.
77 94
odpowiedź
User
Asf
A powiedzieć, że 100 lat temu Wprost był porządnym tygodnikiem. Dziś zastanawiam się kto to w ogóle czyta.
71 91
odpowiedź
User
Jojo
Kto jest w komisji w TVN, wg jakich procedur ona działa?
83 19
odpowiedź
<