SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polsat: nasze materiały o Chechlińskiej rzetelne, do REM poskarżyły się związane z nią osoby

Rzecznik Telewizji Polsat podkreśla, że wbrew krytycznej ocenie Rady Etyki Mediów materiały nadawcy o właścicielce hoteli Małgorzacie Chechlińskiej są rzetelne i obiektywnie przedstawiają wydarzenia. Zwrócił też uwagę, że skargę do REM złożyło 11 kobiet, które razem z Chechlińską są w radzie programowej Kongresu Kobiet.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polsat: nasze materiały o Chechlińskiej rzetelne, do REM poskarżyły się związane z nią osoby

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Miks
Proszę poczytać czym jest zadatek, o którym mowa w tym przypadku tej umowy i czym różni się od zaliczki. To są przepisy prawa rzeczpospolitej Polskiej. Niezrealizowanie umowy oznacza, że zwraca się w przypadku zadatku dwukrotność kwoty, w przypadku zaliczki 100% wpłaconej kwoty.


20 mln zaliczki miało być zwrócone jako 40 mln albo oddany inny hotel. Co to za warunki umowy? Z ojcem chrzestnym? Rozumiem ze pani Chechlińska ją dobrowolnie podpisała ale jakieś to dziwne. Ewidentnie dziennikarze walczą o interes właściciela ale czy to pierwszy raz. Zresztą w innych mediach jest podobnie tylko subtelniej i umiejętniej robione.
17 9
odpowiedź
User
eq
20 mln zaliczki miało być zwrócone jako 40 mln albo oddany inny hotel. Co to za warunki umowy?


Zadatku, a nie zaliczki. Proszę zerknąć do Kodeksu Cywilnego jaka jest różnica. Tu wszystko się zgadza.
19 8
odpowiedź
User
Maks
Szwindel ewidentny i od tego są media, żeby takie sprawy nagłaśniać. Rozumiem, że Polsat w trochę trudnej sytuacji, bo jest konflikt interesów, ale ktoś o czymś takim musi mówić! Inne media, widząc, że to ma związek z właścicielem, tematu nie podejmą... Nie było opcji, tylko po prostu rzetelnie informować. Jak to Polsat zwykle robi.
14 10
odpowiedź
<