SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska krytykowana za mało informacji o finale WOŚP, relacje tylko w TVP3 i Polskim Radiu

W TVP Info i programach informacyjnych w TVP1 i TVP2 nie pokazano w niedzielę żadnych relacji z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co zostało skrytykowane przez wielu dziennikarzy i innych widzów. Relacje z finału znalazły się jedynie w niektórych kanałach TVP3 i rozgłośniach Polskiego Radia.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska krytykowana za mało informacji o finale WOŚP, relacje tylko w TVP3 i Polskim Radiu

40 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
j
No i? To akcja TVN była.

Nie kompromituj się. Przez 24 lata TVP było partnerem telewizyjnym WOŚP. Mimo to TVN zawsze zapowiadał, a potem relacjonował wydarzenia związane z Finałem. Największa akcja humanitarna w Polsce i TVP udaje, że nic się nie działo? To był ich obowiązek. Bo TVN mógł wcześniej o tym nie mówić. Są stacją prywatną i mają własną fundację. A jednak uznali, że informowania o pomocy nigdy za wiele. Fundacje charytatywne nie są dla siebie konkurencją.


Sam się nie kompromituj. Ja mam WOŚP dosyć bo jak czytam, że nie mam prawa korzystać z ich sprzętu bo nie wrzucę do puszki to jest to szantaż i tyle. W szpitalu większość sprzętu nie jest od Owsiaka. To nie jest akcja humanitarna. Akcje humanitarne to są w krajach objętych gdzie są katastrofy lub wojna.
15 38
odpowiedź
User
Terier
I bardzo dobrze, że tak mało pokazywali WOŚP. Była krótka wzmianka w Wiadomościach i wystarczy, kto chciał więcej, mógł się przełączyć na lewaki TVN, chyba że komuś pilot od telewizora się popsuł. Przynajmniej dało się wczoraj spokojnie oglądać programy informacyjne w TVP.źli, ponieważ nie chodzą pod kościoły i nie zbierają na ojca dyrektora, albo na pomniki dla ofiar smoleńskiej katastrofy? prawacy będą gryźli każdego, kto nie jest z nimi i z kościołem. brawo hipokryci.
34 12
odpowiedź
User
ex
A w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim ani słóweczka o WOŚP. Celina W. ty jeszcze patrzysz w lustro?
32 11
odpowiedź
User
NiPrawicaNiLewica
Tvp info wiesz więcej a tak naprawdę wiesz mniej. Telewizja informacyjna która nie poświęca uwagi takiemu wydarzeniu społecznemu nie może być nazywana telewizją informacyjną.
34 14
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Małostkowe, małe, nienawistne piśki. Tak małe prawie jak ich wodzuś :) Ale zebrana kwota, kolejny raz rekordowa, jest empirycznym, wymiernym, faktycznym dowodem jak bardzo się mylą. Obyście pisuary nie musialy ze sprzętu WOŚP nigdy korzystać.
30 14
odpowiedź
<