SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska mimo rekompensaty z budżetu wykorzysta pożyczkę. „Dużo przeznaczymy na oddziały regionalne”

Telewizja Polska mimo że otrzyma dużą część z 980 mln zł rekompensaty budżetowej za zwolnienia z abonamentu rtv, wykorzysta pozostałe 600 mln zł pożyczki ze Skarbu Państwa. - Zwiększy to nasze możliwości inwestycyjne. Dużo chcemy przeznaczyć na oddziały regionalne - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Maciej Stanecki, wiceprezes TVP.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska mimo rekompensaty z budżetu wykorzysta pożyczkę. „Dużo przeznaczymy na oddziały regionalne”

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bliski realiom
Rozumiem, że TVN24 nie stara się o miejsce na multipleksie, bo Twoi ulubieńcy i tak by im nie dali.

Pragnę zauważyć, że w czasach, gdy Polską nieudolnie rządzili twoi ulubieńcy (z PO), TVN24 też nie starało się o miejsce na multipleksie, choć POwcy na pewno by im go dali...
Po prostu ta stacja obrała sobie taki model biznesowy: zarabianie na opłatach od operatorów płatnej telewizji. Pretensje miej więc wyłącznie do TVN24, a nie do moich ulubieńców.

TVP dostanie kasę z podatków Polaków na dalszą NĘDZNĄ propagandę PiSowsko-religijną. Skoro kłamstwo i wstrętną manipulację nazywają misją to niech PiS płaci z własnej kieszeni na partyjną TVP.

Nie, to za czasów PO były kłamstwa i wstrętne manipulacje! Teraz TVP nareszcie mówi prawdę. Całą prawdę o dobrych uczynkach PiS i szkodach, jakie wyrządzili dla Polski POwcy!
A że znieść nie możesz prawdy, to już jest twój problem, a nie problem TVP...


Raczej oglądalność im nie wzrośnie od tej gotówki.

Misją telewizji publicznej nie powinno być ściganie się na słupki oglądalności z dennymi kanałami komercyjnymi dla masowej widowni. TVP powinna wyznaczać własne, lepsze standardy. Propagować wartości, a nie chłam i papkę.
16 28
odpowiedź
User
nikie
Rozumiem, że tym samym TVP jako stacja dotowana przez państwo - wycofuje się z rynku reklamowego.
34 14
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Prawie miliard z naszych podatków na propagandę + 800 mln kredytu z ( de facto) naszych podatków. Założymy się, że i tak to przetrwonią? I tak im braknie kasy. I tak będą straszyć/prosić/zabierać/nacjonalizować innym. Dzicz przecież pcha kasę albo w przewartościowane acz nieudane formaty tv, albo w przepłącone sublicencje alebo wreszcie w tępą..tępą do bólu propagandę.
Smutne w tym wszystkim jest fakt, że ta pokraczna formacja zaraz odejdzie w niechlubną i wstydliwą przeszłość, a my, nasze dzieci i wnuki będziemy musieli to spłacać.
Ostateczne koszty budowania postprawdy smoleńskiej będą o wiele, wiele większe :(
Smutne jak i straszno i śmieszno robią sobie z nas jaja ci szaleńcy.
27 14
odpowiedź
User
Marek
Dla porównania, Polsat wydaje na wszystkie swoje kanały telewizyjne rocznie około 1,1 miliarda złotych. Budżet TVP to obecnie 1,5 miliarda. Wraz z tą pożyczką i rekompensatą będą dysponować dwa razy większym budżetem niż Polsat.
22 10
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Dla porównania, Polsat wydaje na wszystkie swoje kanały telewizyjne rocznie około 1,1 miliarda złotych. Budżet TVP to obecnie 1,5 miliarda. Wraz z tą pożyczką i rekompensatą będą dysponować dwa razy większym budżetem niż Polsat.


W TVP są największe gwiazdy, więc i pensje muszą być najwyższe. Inaczej by ich konkurencja podkupiła.
9 25
odpowiedź
<