SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska mimo rekompensaty z budżetu wykorzysta pożyczkę. „Dużo przeznaczymy na oddziały regionalne”

Telewizja Polska mimo że otrzyma dużą część z 980 mln zł rekompensaty budżetowej za zwolnienia z abonamentu rtv, wykorzysta pozostałe 600 mln zł pożyczki ze Skarbu Państwa. - Zwiększy to nasze możliwości inwestycyjne. Dużo chcemy przeznaczyć na oddziały regionalne - zapowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Maciej Stanecki, wiceprezes TVP.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska mimo rekompensaty z budżetu wykorzysta pożyczkę. „Dużo przeznaczymy na oddziały regionalne”

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jur
Najlepiej pisowcom wychodzi trwonienie cudzych pieniędzy.
A jeszcze chcą przejąć resztę rynku medialnego. Czy oni naprawdę, myślą, że jak Pereira zacznie brylować na przykład w TVN-ie, to ludzie nie zauważą różnicy i dalej będą oglądać?
15 10
odpowiedź
User
Złoty noc-nick
Na lecznictwo, porządną edukację (matematyka, informatyka, języki obce, itp. ) pieniędzy nie ma i nie będzie. Są za to miliardy na brutalną, zakłamaną i prostacką propagandę partyjną, ideologiczną, historyczną i religijną. Przecież ten rząd działa na zgubę własnego narodu, szkodzi nawet piszącym na tym forum prorządowym trollom i ich rodzinom! Przekonają się o tym, gdy oni lub ich bliscy trafia do szpitala lub będą szukać pracy na wolnym rynku. Polskie szkoły i system opieki zdrowotnej są na dnie i żadna propaganda tego nie zmieni. I proszę nie pisać, że tak było za PO. Po to jest nowy rząd, by działał inaczej, działał dla obywateli, na ich rzecz. Propagadzistów telewizyjnych po 40 tysięcy sztuka łatwo znaleźć i zatrudnić. Wykształconych lekarzy tak łatwo się nie znajdzie, nawet na Ukrainie.
17 10
odpowiedź
User
wielkie LOL w zasięgu ręki


Ale się uśmiałęm z lewackiego podszywacza. Zaśliniłem całego laptopa chociaż nie mam komputera.
Im niższe słupki - tym lepsza moja ukochana TVP. Pełny sukces moja partyjna tv sięgnie, gdy oglądalność będzie zerowa.
A lewacki podszywacz tylko podryguje.
Buhahahahaha.
Pamietajcie: 5 x ha.

Hahahahaha, znowu leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu!

Ty masz jakąś obsesję na punkcie Vizira!
Zmienność mojego nicka polega na tym, że każdy następny nick nie jest ani trochę podobny do poprzedniego. A u ciebie tylko ten Vizir i Vizir w nickach.
I w ten oto sposób się błaźnisz i kompromitujesz, ale to jest twój problem. Szkoda tylko, że swoim zachowaniem działasz na szkodę całego forum i zakłócasz merytoryczną wymianę zdań internautom...
8 13
odpowiedź
User
dmucham na lewaków
Może sobie wreszcie kupię komputer bo laptop mam już tak zaśliony, ze nic na nim nie widzę. Smarki są nawet na klawiaturze. Chociaż wstrzymam się jeszcze bo Krycha z Wałbrzycha mi obiecała jakiś model tani z Korei Północnej.
A lewacki podszywacz tylko podryguje.
Hahahahaha.
10 13
odpowiedź
User
globus jest okrągły
Może sobie wreszcie kupię komputer bo laptop mam już tak zaśliony, ze nic na nim nie widzę. Smarki są nawet na klawiaturze. Chociaż wstrzymam się jeszcze bo Krycha z Wałbrzycha mi obiecała jakiś model tani z Korei Północnej.
A lewacki podszywacz tylko podryguje.
Hahahahaha.

Mam nadzieję, że moderator posprząta ten niemerytoryczny bełkot. W ostatnich dniach moderator już kilka razy bezlitośnie usuwał wpisy tego podszywacza-nieudacznika i mam nadzieję, że ten wpis z godziny 14:12 też wyleci w kosmos i przestanie zaśmiecać to forum.

Lewacki podszywacz zaczyna przeginać. Nie potrafi już się pode mnie podszywać ze względu na zmienność mojego nicka, więc ze złości zaczął psuć to forum idiotycznymi wpisami niemającymi nic wspólnego z tematyką artykułu. Takie wpisy trzeba "przewietrzać" z tego forum.
9 13
odpowiedź
<