SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska nakręci film dokumentalny o historii „Gazety Wyborczej”

Telewizja Polska zleci realizację pełnometrażowego filmu dokumentalnego o historii „Gazety Wyborczej”. Zdecydował o tym Piotr Gursztyn, nowy dyrektor biura programowego TVP. - To ciekawy projekt, nie ma w Polsce dokumentu o dużym koncernie medialnym - uzasadnia Wirtualnemedia.pl Gursztyn.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska nakręci film dokumentalny o historii „Gazety Wyborczej”

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szymon
Jest tyle ciekawych tematów, o których można dokument nakręcić- konie w Janowie, nepotyzm w spółkach skarbu państwa, następstwa programu 500+, oddawanie kościołowi za darmo gruntów przez państwo, wypłata ,,odszkodowań" rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej, wojska obrony terytorialnej.
Tyle ciekawych tematów, a oni się wyborczej czepiają.
Najlepiej jakby TVP zrobiła dokument o samej sobie, może tak by się zakręcili w tym zakłamaniu, że w końcu powiedzieliby prawdę.
41 23
odpowiedź
User
ssss
Darmowa reklama dla GW
24 10
odpowiedź
User
pastor
anita gargas nie ma zielonego pojęcia o dziennikarstwie śledczym, ta kobieta kuma tylko tzw. kontrolowane przecieki, a jej program to MASAKRA!!! Słyszałem, że już na kilku uczelniach, na ćwiczeniach studenci dziennikarstwa oglądają "magazyn śledczy anity G..." jako przykład totalnej amatorszczyzny, nierzetelności i tendencyjności. I to wcale nie jest żart, nie jestem też na rauszu. Anita G. i dokument??!! normalnie odlot.
36 12
odpowiedź
User
pisior
Ta....
W styczni mówili że będą kręcić Media III RP cz. 4 a do dzisiaj tego nie nakręcili.


No szumne zapowiedzi były ale na razie z realizacją krucho.
Na razie Open Film Group jest zajęty produkcją mesjanizmu kaczyzmu na Wschodzie.
A swoją drogą nic nie trwa wiecznie nakręci się kontr-film Dzieci Smoleńskie i Media IV RP.
21 11
odpowiedź
User
Obserwator
O GW nie można powiedzieć nic dobrego, ale sposób w jaki działa ostatnio TVP to istna porażka. Wszystkie serwisy i programy informacyjne mają tylko jeden cel - promocję partii rządzącej i obrzydzanie opozycji wraz ze sprzyjającymi jej mediami. To jest lustrzane odbicie TVP sprzed wyborów w 2015 roku, a zgodnie z zapowiedziami mieliśmy być świadkami zobiektywizowania mediów publicznych. Poziom propagandy sięga zenitu w taki sposób, że niedługo nawet zagorzali fani PiS zaczną omijać szerokim łukiem kanały publiczne (z radiem włącznie).
22 14
odpowiedź
<