SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Polska: 979 mln zł z abonamentu i 908 mln zł z reklam, 31,7 mln zł zysku w ub.r.

W ub.r. Telewizja Polska otrzymała 979 mln zł z abonamentu i rekompensaty abonentowej (57 proc. więcej niż rok wcześniej) i zanotowała 908 mln zł z reklam i sponsoringu (po wzroście o 14 proc.). Spółka osiągnęła 31,7 mln zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Polska: 979 mln zł z abonamentu i 908 mln zł z reklam, 31,7 mln zł zysku w ub.r.

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
majster
Zero podwyżek, zero premii od 10 lat. Czołowa firma medialna w Polsce!!! Oczywiście oprócz swoich. Na tych kasa jest. Dwa razy większa niż dla starych pracowników.
2 0
odpowiedź
User
wojcich
forma informacyjna tvp jest potworna nie rzetelna szkoda mowić.
2 0
odpowiedź
User
Mariusz
A ja bym prosił o zrównanie warunków emisji reklam dla TVP i innych stacji i ewentualne dotacje abonamentowe o charakterze celowy - np. na ofertę regionalną, polonijną, kulturę wysoką, teatr. Po co mamy płacić za coś co się samo może utrzymać z reklamy na równych warunkach.
Nie bardzo to widxzę w przypadku, kiedy stacje komercyjne utrzymują się wyłącznie z reklam, ew. transmisji kodowanych. Kurwizja jest dotowana przez podatników (skończmy z operowaniem terminem z budżetu Państwa, bo PiSiorski motłoch tego nie rozumie) i reklam. Nie ma więc mowy o zrównaniu tych dwóch grup.
0 0
odpowiedź
<