SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

W okresie od listopada ub.r. do stycznia br. na pozycji zdecydowanego lidera rynku radiowego w Polsce umocniło się RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem słuchalności w zestawieniu. Z piątego na czwarte miejsce awansowała Eska, która wyprzedziła Trójkę notującą największy spadek w zestawieniu - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Słuchalność Radia ZET spadła do 12,2 proc., Trójki poniżej 6 proc. "Wyciągniemy wnioski"

115 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
brysio
Radio Tok FM tak lubiane w artykułach tutaj jest za Radiem Maryja. Tak więc tego, to pokazuje jak jest nadmuchiwane tok fm.

Tyle że Radio Maryja ma 3 razy wiekszy zasięg!
36 13
odpowiedź
User
wierny
Kochana Zetko! Ratujcie się, weźcie na szefa kogoś świeżego, ambitnego, młodego, praktyka ... a nie dziadka z PR... już naprawdę popołudnia nie da się słuchać... smutni jesteście. teraz już się nie dziwie....
56 8
odpowiedź
User
Liberał konserwatywny
Dopóki Jedynka nie będzie miała nic do zaoferowania grupie słuchaczy w wieku 30-45 lat, dopóty jej słuchalność będzie spadać. No niestety.

Zaś w tej całej sytuacji najbardziej szkoda mi Trójki. Stacja konsekwentnie niszczona przez kolejnych dyrektorów zależnych od rządów w naszej umiłowanej Ojczyźnie, słuchana głównie przez tych, którzy nie godzą się na wszelkie zmiany mające na celu przyciągnięcie do niej młodszych słuchaczy, którzy nie widzą na skali radiowej żadnej stacji dla siebie.
36 9
odpowiedź
User
ciekawski
Moim zdaniem słuchalność Polskiego Radia wkrótce się ustabilizuje i przestanie spadać. Oczywiście będzie mniejsza niż obecnie (przewiduję jakieś 5-6% dla Jedynki, 3-4% dla Trójki i poniżej 1% dla PR24),

Czyli sami "konserwatyści" oceniają się zaledwie na 10 proc. społeczeństwa?
22 11
odpowiedź
User
antypapka
Nie na 10 procent społeczeństwa, tylko na 10 procent słuchaczy radia. Są jeszcze konserwatyści, którzy z różnych powodów w ogóle radia nie słuchają (co nie znaczy, że nie chłoną treści konserwatywnych z innych źródeł: z telewizji, książek lub czasopism, konserwatywnych portali internetowych).
12 23
odpowiedź
<