SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

Helsińska Fundacja Praw Człowieka oraz Związek Zawodowy Pracowników i Współpracowników Programów II i III PR stanęły w obronie Jerzego Sosnowskiego z radiowej Trójki.

Dołącz do dyskusji: Trójka: Jerzy Sosnowski niesłusznie ukarany naganą?

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gkalewski
Szkoda, że nie zawiadomiliście Amnesty International, Trybunału w Hadze, i unijnego Prokuratora Generalnego!!! Jest tyle ważniejszych spraw: 75% ludzi nie korzysta z dóbr kultury, bo ich nie stać", wykluczenia w metropoliach sięgają 47% (takie liczby wykazała "Ankieta - jakość życia w metropoliach", a dzisiaj "GW", że Komisja Unijna ds. Zdrowia - wykazała w swoim raporcie "obniżenie się długości życia w Polsce - o 4 do 5 lat (jesteśmy jedynym krajem z nowounijnych, którego ten problem dotyczy!!!)
odpowiedź
User
basiaa
Związek od pół roku próbował się dogadać z zarządem. I pan Jerzy ma rację: tam nie ma z kim rozmawiać. Mieli restrukturyzować, oszczędzać, walczyć o słuchalność. O słuchalności już wiemy dużo: badania robi ta firma która tak nawaliła w ostatnich wyborach. Nie ma też możliwości sprawdzenia jak to wygląda w poszczególnych dniach i godzinach. Czyli wiemy, że nic nie wiemy. Ze zwolnieniami zarząd czeka nie wiadomo na co. Mieli zwolnić 500 osób a zamiast tego przyjęli 200. Oczywiście większość przyjętych to znajomi znajomych i bezrobotni dziennikarze o poglądach bliskich koalicji medialnej PiS-SLD. Ramówka Trójki jest cała poprzetykana amatorskimi gniotami. Nie oszczędzono nawet Klubu Trójki. Rozrywka w Trójce to tylko 4 godziny w tygodniu. Też trzeba było godzinę zabrać, by swoje żale do świata na antenie mogli wylewać Ławrynowicz Wolski i Pietrzak. Razem we trzech mają już prawie 200 lat. A młodzi dziennikarze wychowani w Trójce odejdą sami lub zostaną zwolnieni we wrześniu. A cała historia z Sobalą? Przecież od początku było wiadomo, że facet nie nadaje się do pracy w grupie i nigdy się z inteligentnym zespołem nie dogada. A skrócenie programu o trzy godziny? Tak więc to raczej zarząd powinien podać się do dymisji. Redaktorzy są u siebie.
odpowiedź
<