SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Latem w Trójce także Julia Pietrucha, Hirek Wrona i Marek Kochan, Wojciech Cejrowski w soboty przed południem

W letniej ramówce radiowej Trójki znajdą się m.in. autorskie audycje piosenkarki Julii Pietruchy, dziennikarza muzycznego Hirka Wrony i wykładowcy Marka Kochana. Jak już informowaliśmy, programy w rozgłośni będą też prowadzili Wojciech Cejrowski i Mariusz Cieślik. Stacja będzie relacjonowała wiele wydarzeń kulturalnych.

Dołącz do dyskusji: Latem w Trójce także Julia Pietrucha, Hirek Wrona i Marek Kochan, Wojciech Cejrowski w soboty przed południem

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agnieszka Aga
Kto i kiedy w końcu usunie z tej stacji Annę Gacek !? PYTAM SIĘ !!!!!

Dobre pytanie, też jestem ciekawa, kiedy ona w końcu zostanie usunięta (czyli przewietrzona). Mam jednak trochę dłuższą listę życzeń, jeśli chodzi o przewietrzenie.

1. Artur Andrus (bo współpracuje z TVN 24)
2. Robert Kantereit (bo współpracuje z TVN)
3. Marek Niedźwiecki (bo współpracuje z ITI - program "W tonacji plus" na Canal+, a w przeszłości przez kilka lat pracował w Radiu Złote Przeboje Agory, akurat wtedy, kiedy Trójką kierował Krzysztof Skowroński)
4. Wojciech Mann (w jednym z wywiadów prasowych otwarcie mówił, że nie podoba mu się to, co w Polskim Radiu robi dobra zmiana)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś typy i uzasadnienia, piszcie...
28 59
odpowiedź
User
gracha
No i czas się pożegnać z Michniewicz
24 22
odpowiedź
User
Jabłuszko
WIETRZYĆ, WIETRZYĆ, WIETRZYĆ TĄ TRÓJKĘ!!!! MOCNIEJ WIETRZYĆ!!! Konserwatywna ętylegęcja nie może się doczekać kiedy posłucha przewietrzonej Trójki!!!!
22 27
odpowiedź
User
widz555
Sami radiowcy "inaczej", za intelektualnie było?
38 10
odpowiedź
User
KRK
Oczywiście, że Trójkę powinno się wreszcie porządnie przewietrzyć. Raz a porządnie, po co się rozdrabniać? Dmuchnąć i przewietrzyć, przecież to takie proste. Nie przejmować się tym, że kilkudziesięciu, kilkuset czy nawet kilku tysięcy krzykaczy coś tam pokrzyczy na swoim śmiesznym profilu "Ratujmy Trójkę", który nikogo z decydentów radiowych generalnie nie obchodzi i nie tracą czasu na przeglądanie tych wypocin. "Ratujący Trójkę" to są jacyś fanatycy, codziennie zaglądam na ten profil w jednym tylko celu, pośmiać się z tych bzdur, które tam można przeczytać. Nie ma sensu zawracać sobie głowy tymi "Ratującymi", przewietrzyć i po sprawie.
20 39
odpowiedź
<