SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Serwis Trójkofan zamknięty, Polskie Radio groziło administratorowi konsekwencjami prawnymi. „Stałem się niewygodny"

Ponad 20 lat po otwarciu strony Trójkofan, jej administrator - Radosław Matusik został  (jak twierdzi) nakłoniony, by ją zamknąć. Polskie Radio wysłało mu bowiem list z zarzutem bezprawnego korzystania z loga Trójki i sugestią sięgnięcia po prawne rozwiązania w tej kwestii. - Stałem się niewygodny, gdyż ośmieliłem się skrytykować na stronie Trójkofana działania Polskiego Radia oraz dyrekcji Trójki - przekazał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Matusik.

Dołącz do dyskusji: Serwis Trójkofan zamknięty, Polskie Radio groziło administratorowi konsekwencjami prawnymi. „Stałem się niewygodny"

67 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maksiu
a znikające tu komentarze to cenzura? ingerowanie w treści? czy zmuszanie użytkowników do zmiany narracji? Hej serwisie jak to u Was jest moralność Kalego?
odpowiedź
User
strach
Jeszcze muszą zamknąć kilka tytułów prasowych i wsadzić autorów..Tak A. K. źle zarządza Polskim Radiem i jest symbolem upadku i kompromitacji dziennikarstwa publicznego.


Nikt niczego nie zamknął, nie kłam. Trójkofan zamknął się sam. Każdy podmiot ma prawo do reakcji, chyba na tym zasadza się praworządność? Gdyby robił wszystko zgodnie z prawem nie było by tematu. Każdy serwis internetowy podlega prawu od Pudelka po WM. Teraz wirtualne robią z niego męczennika bo ktoś mu ingerował w treści. Ale już o jakie treści chodzi to rzetelności autorowi jk już zabrakło.
Straszenie i ingerowanie w treści to wpływanie na decyzję zamknięcia. Z resztą ewidentnie prezeska już przekroczyła granice śmieszności. Jeszcze tylko jej brakuje sprawy sądowej ze słuchaczami. Pierwszej w historii radia:)


co to znaczy straszenie? Pismo od kancelarii? Jak jesteś w zgodzie z prawem wyrzucasz do kosza. Wpływanie na treści? Jak? Ktoś stoi z pistoletem i dyktuje? Jesteś w zgodzie z prawem robisz swoje. Nie jesteś, płaczesz w wirtualnych a im w to graj.
odpowiedź
User
Agn
W sumie przy 1,6% słuchalności i koszmarnemu poziomowi anteny Trójki, spadkowi Jedynki, zaledwie 0,9% tępej propagandy PR24 raczej spadną głosy wyborcze, o to chodziło? Hmmm może prezeska działa dla opozycji? W końcu dzięki niej powstały dwa, super radia 357 i nś.
odpowiedź
<