SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN, RMF FM, Onet i WP najważniejszymi mediami informacyjnymi, „Gazeta Wyborcza” przed „Faktem”

Według raportu Reuters Institute for the Study of Journalism (RISJ) Polacy czerpią bieżące informacje głównie z TVN24 i RMF FM, a w internecie szukają ich głównie w serwisach Onetu oraz Wirtualnej Polski. Najważniejszym dziennikiem informacyjnym jest z kolei „Gazeta Wyborcza”.

Dołącz do dyskusji: TVN, RMF FM, Onet i WP najważniejszymi mediami informacyjnymi, „Gazeta Wyborcza” przed „Faktem”

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yogidługonogi
Wniosek jest prosty: TVN i GazoWnia to najbardziej antypisowskie media. Nie da się wysnuć innych wniosków, patrząc na powyższe podsumowanie i mając na uwadze wynik wyborów i rosnące notowania PiS. Chyba, że ktoś chciałby to podsumowanie zanieść do toalety i zrobić z niego odpowiedni użytek. Czego sobie i Państwu życzę.
A portalowi, który to "badanie" zamieścił, nie komentując go w tonie prześmiewczym, jak na to zasługuje, trochę się dziwię, bo dezawuuje w ten sposób swoją wartość jako profesjonalnego portalu medialnego.
P.S. W tym badaniu nie istnieje ani Radio Maryja, ani Nasz Dziennik, ani W Sieci, ani Do Rzeczy. To bardzo mocna poszlaka, że adresatami tych pożal się Boże zestawień nie są wcale Polacy, tylko lewackie towarzystwo dziennikarskie z Zachodniej Europy, które, nie orientując się w realiach, sięgnie po zestawienie "szacownego ośrodka" i nie znajdzie zasadniczej części znaczących tytułów z Polski. Zrobi więc prasówkę z tylko z mediów polskojęzycznych i napisze, że w Polsce rządzi junta.
odpowiedź
User
gość
Amerykański TVN, niemiecki RMF FM, niemiecki Onet, niemiecki Fakt, Gazeta Wyborcza (Agora której właścicielem części akcji jest Soros) i WP to media adresowane przede wszystkim do mniejszości Polaków o poglądach liberalno-lewicowych.
Większość Polaków ma poglądy prawicowe.
Retoryka przypominająca nieboszczkę PZPR- wtedy 99,99% to byli budowniczowie socjalizmu, któremu przeszkadzał marginalny element wspierany przez zachodnich imperialistów, to jest typowa retoryka dla różnej maści zaklinaczy rzeczywistości którzy w swoich urojeniach poszukują winnych wypierając skutecznie fakt, że dają d...y takim zarządzaniem.
odpowiedź
User
widz
TVN 24- to jednak najlepsza stacja informacyjna...TVN24BIS - jest kapitalna.Strzał w 10 albo SETKĘ..SAMI ZOBACZCIE.
odpowiedź
<