SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN24 dalej bez nowej koncesji. KRRiT: kolejne głosowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia

Na czwartkowym posiedzeniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) odbyły się ponowne głosowania nad przyznaniem koncesji dla TVN24, jednak żadne nie uzyskało wymaganej większości - poinformowała rzecznik KRRiT Teresa Brykczyńska.

Dołącz do dyskusji: TVN24 dalej bez nowej koncesji. KRRiT: kolejne głosowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zoja
Towarzysze nie możemy oddać wolnych mediów i nie oddamy, no passaran!
odpowiedź
User
B
TVP propaganda PiS, Polsat niby miękka propaganda PiSu, TVN - ok lekka propagandówka USA, głównie z centro-lewa. Tylko, że nie chodzi o sam TVN, ale wszystkie media w ogóle. PiS działa wbrew prawu. Nie wydaje nowej koncesji...a przy okazji aktualizuje przepisy żeby wydanie miało miejsce już po ich wprowadzeniu. Ale trzeba być...tępym c...żeby tak robić.
Skoro działają tak wobec jednego podmiotu to jutro mogę wobec waszej firmy, wobec was - TVN sam w sobie mnie nie interesuje, ale to gra o waszą przyszłość.
odpowiedź
User
lolik
Myślę, że Discovery powinien skierować wniosek do prokuratury o popełn. przestępstwa przez członków KRRiT.
Art. 231

§ 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ustawa i radiofonii i telewizji mówi konkretnie jakie kryteria negatywne wykluczają przyznanie/odnowienie koncesji. TVN ich nie spełnia, koncesja powinna być przyznana z automatu. TO NIE JEST ŻADEN SUBIEKTYWNY POGLĄD CZŁONKÓW KRRiT, ale TWARDE PRAWO, KTÓRE NIE DZIAŁA WSTECZ.
odpowiedź
<