SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN24 nowym liderem kanałów informacyjnych w 2016 roku. Rekord TVN24 BiS (raport)

Na pozycję lidera oglądalności wśród kanałów informacyjnych w zeszłym roku awansował TVN24, który wyprzedził TVP Info. Wśród grup telewizyjnych najwyższy udział miały stacje TVP, które zmniejszyły przewagę nad TVN.

Dołącz do dyskusji: TVN24 nowym liderem kanałów informacyjnych w 2016 roku. Rekord TVN24 BiS (raport)

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Boog
Dajesz doopy LICHOTA! Nagraj jeszcze jedną przyśpiewkę i powieś jeszcze jedną bombeczkę na choince, dawaj jeszcze więcej PiS-u i mszy na antenę, a niedługo przegoni cie ABC! Cienias!!! BUAHHHAHAAA! :)))
43 20
odpowiedź
User
ancymon
wincej bzdurnych memików na antenie, wincej!!!!
25 13
odpowiedź
User
Satan
Dajesz doopy LICHOTA! Nagraj jeszcze jedną przyśpiewkę i powieś jeszcze jedną bombeczkę na choince, dawaj jeszcze więcej PiS-u i mszy na antenę, a niedługo przegoni cie ABC! Cienias!!! BUAHHHAHAAA! ))
Przecież to nie Lichota tym kręci, ale Kurski, który trzyma Lichotę na krótkiej smyczy. Obaj mają kompleks TVN, ale obaj nie potrafią wyskoczyc ponad tv z lat 90, bo brakuje już dziadkom polotu. No i jest jak jest, czyli ka-ta-stro-fa!
45 15
odpowiedź
User
Zdzisław liberalny
No, to teraz lewacy, którzy nie rozumieją, że wysoka oglądalność niekoniecznie jest równoznaczna z wysokim poziomem merytorycznym, będą mieli kolejny powód do zadowolenia ze słupków oglądalności TVN 24.


No, to teraz prawacy, którzy nie rozumieją, że niska oglądalność niekoniecznie jest równoznaczna z wysokim poziomem merytorycznym, będą mieli kolejny dowód do zadowolenia ze słupków oglądalności TVP dezINFO, bo przecież to taka nie dla wszystkich elytarna stacyja.
32 16
odpowiedź
User
NiPrawicaNiLewica
Zaczną w TVP info do komentowania zapraszać Zenka Martyniuka to poziom merytoryczny i oglądalność od razu skończą do gory5;-)
35 14
odpowiedź
<