SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Uniwersytet Papieski: "Wiadomości" i Danuta Holecka najmniej obiektywne w TVP

KRRiT po ponad 1,5 roku upubliczniła raporty na temat mediów publicznych. Wynika z nich, że najmniej obiektywne są "Wiadomości", w których - według autorów badania z Uniwersytetu Papieskiego - łamana jest m.in. zasada oddzielania informacji od komentarza oraz naruszana jest zasada pluralizmu i wyważenia. Za najmniej obiektywną prowadzącą została uznana Danuta Holecka - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Uniwersytet Papieski: "Wiadomości" i Danuta Holecka najmniej obiektywne w TVP

49 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Irek
Na Wspólnej przed całe lato i wakacje 20:15 TVN od poniedziałku do czwartkuPolecamy Na Wspólnej przed całe lato i wakacje 20:15 TVN od poniedziałku do czwartku będzie gorąco i działo się
7 30
odpowiedź
User
Gino
No proszę, TVPIS może już legalnie używać nowej nazwy... 😁
43 15
odpowiedź
User
YKK
No dobrze, ale co ten raport zmienił/zmieni? A swoją drogą, czy pani Holecka nie powinna już przejść na emeryturę? Przecież tak się zachwycali obniżeniem wieku emerytalnego.
44 13
odpowiedź
User
Jałowość
Nie oglądam propagandy w żadnej telewizorni i właściwie współczuję tym, którzy muszą robić to służbowo, choć, jak przypuszczam, otrzymują za to sowite wynagrodzenie z dodatkiem za niebezpieczną pracę. Tylko - po co to robią?! Po co piszą te raporty?!!!
24 7
odpowiedź
User
Kropka
Pani Danuto, gratulacje! Pewnie będzie podwyzka. No i nagroda dla reportera, który opluje na antenie Uniwersytet Papieski.
44 8
odpowiedź
<