SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Usunięcie flagi Unii Europejskiej z konferencji wpłynie tylko na wizerunek polskiego rządu wśród decydentów (opinie)

Czy usunięcie flag z miejsc, w których występować będzie prezes Rady Ministrów i przedstawiciele polskiego rządu negatywnie odbije się na wizerunku Polski na arenie międzynarodowej czy też nie ma większego znaczenia? - na to pytanie w rozmowach z Wirtualnemedia.pl odpowiadają Adam Łaszyn, Bartosz Czupryk, Zbigniew Lazar, Sebastian Hejnowski i Piotr Czarnowski.

Dołącz do dyskusji: Usunięcie flagi Unii Europejskiej z konferencji wpłynie tylko na wizerunek polskiego rządu wśród decydentów (opinie)

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lans
Nie dajmy się zwariować.
Całe te unijne znaczki, na dokumentach, unijne flagi to nic innego dla mnie, jak pomniki radzieckich dygnitarzy oraz sierp i młot za czasów ZSRR.
11 11
odpowiedź
User
Prezes
Brednie, szczujecie przeciwko nowej władzy, nie możecie pogodzić się z upadkiem waszych protektorów . Tylko dlaczego nazywacie się dziennikarzami? Jesteście funkcjonariuszami agit-propu.

Co ty za głupoty piszesz? Co za bolszewickie myślenie? Kto nie z nami ten przeciwko nam? Czy nikt nie może wygłosić własnego sądu, który jest nie zgodny z linią partii? Tzw. (samozwańczo) dziennikarze "niepokorni" mogą mieć swoje poglądy polityczne, a zwykli już nie?
Teraz ci niepokorni, spokornieli, natomiast zwykli zostaną niepokornymi. Normalna karuzela. Czas dorosnąć i zrozumieć świat dookoła. No chyba że, nowa władza zacznie karać nowych niepokornych za ich poglądy. Jakie to bolszewickie. Klasyczna "komuna", jaka wśród socjalistów jest dość częsta, a u pisowców wręcz nagminna.
10 8
odpowiedź
User
wierny
Unia Europejska jest organizacją, flagi organizacji wiesza się tylko w okolicznościach poświęconych tej organizacji oraz na granicach państw należących do Unii Europejskiej. Wieszanie flagi organizacji w innych okolicznościach jest lizusostwem
9 8
odpowiedź
<