SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

UOKiK: Vectra może kupić Multimedia Polska bez sieci w 8 miastach

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się, żeby Multimedia Polska została kupiona przez Vecrtę. Warunkami jest sprzedaż sieci tej pierwszej firmy w 8 miastach oraz umożliwienie klientom w 13 innych miastach zmiany operatora bez żadnych kosztów. - Strony dążą do szybkiego zamknięcia transakcji i spodziewamy się, że powinno to nastąpić w najbliższym czasie - zapowiada Vectra.

Dołącz do dyskusji: UOKiK: Vectra może kupić Multimedia Polska bez sieci w 8 miastach

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DYRO
Co za bzdury w Gorzowie Wielkopolskim nie ma Vectry wiec co mają sprzedawać.
1 0
odpowiedź
User
Robert
To słabo bo VECTRA swoich klientów traktuje z buta. Zadzwońcie na infolinię: w sprawie nowej oferty odbierają po sekundach, w sprawie awarii trzeba czekać kilka minut a w sprawie rozwiązania w biurze z dekoderem trzeba czekać godziny. Ich znaną strategią biznesową jest że klientem jesteś dopóki nie podpiszesz umowy, potem jesteś kłopotem a reklamację można pisać na Berdyczów. Zmiany proponują tylko na gorsze. Szkoda że nie tworzy się warunków do tworzenia konkurencji która wprowadzi jakość obsługi klientów.
3 1
odpowiedź
User
kgstanley
Coś wam sie pomyliło z fotką. Pan Niechciał nie jest już szefem UOKiK.

Jest do końca Stycznia 2020.
1 0
odpowiedź
User
Leokadia
„...zakres i charakter zastrzeżeń wsparty tak silną argumentacją z naszej strony ulegnie istotnemu zmniejszeniu” - mówi prezes Vectry, a ja nic nie rozumiem. Znaczy na razie vectra bardzo się nie zgadza z decyzją UOKiK, a potem raczej się zgodzi?
0 0
odpowiedź
User
Gość
W Gorzowie nie ma Vectry tak samo jak w Inowrocławiu, Szubinie, Barcinie widocznie kupili tam lokalne sieci oczym ludzie jeszcze nie wiedzą a musieli poinformować ukoik.
1 0
odpowiedź
<