SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

W czwartek radni Warszawy jednogłośnie przegłosowali uchwałę krajobrazową regulującą ład reklamowy w stolicy. Przedstawiciele branży reklamy zewnętrznej oceniają, że jej zapisy są rygorystyczne i mogą doprowadzić do zaniku bardzo wielu form reklamy zewnętrznej. Twierdzą, że regulacjom tym brakuje szerszego otwarcia na nowe technologie, co kłóci się z wizerunkiem smart city, do którego pretenduje Warszawa.

Dołącz do dyskusji: Warszawa ma nową uchwałę krajobrazową. „Rygorystyczna, nie uwzględnia nowych technologii”

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dsd
warszawa to PO RAZ KA
6 2
odpowiedź
User
rater
Te wszystkie nowoczesne formy reklamy, czyli OLEDy świecące prosto w okna mieszkań przez całą noc i mrugające kolorami? Gdyby te wszystkie outdoorowe firmy nie postanowiły włazić wszędzie gdzie się da, to nikt by ich butem nie zatrzymywał, a tak się doczekali.

wielkoformatowe ekrany ledowe wyłączają się o 22:00 przecież
2 7
odpowiedź
User
FJK
brawo!!!!!
5 0
odpowiedź
User
Wojtek
To jest wbrew konstytucji! Mam prawo na swoim budynku wieszać co chcę, mogę sobie go pomalować na czerwono i białymi literami napisać na całej szerokości kon-sty-tu-cja i nikt mi tego nie zabroni!


No własnie jak jest ustawa krajobrazowa to nie masz takiego prawa. W dalszym jednak ciągu możesz pomalować na czerwono swój przedpokój.
14 0
odpowiedź
User
sdf
Dobrze, ale ciekaw jestem czy ktoś wreszcie wyłączy walący po oczach LCD dewelopera, który świeci przy Wilanowskiej, tuż za skrzyżowaniem z Dolinką.
7 0
odpowiedź
<