SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Mann krytycznie o dobrej zmianie i autocenzurze w Trójce, dyrekcja nie ma do tego zastrzeżeń

Wojciech Mann krytycznie ocenił niektóre zmiany w radiowej Trójce, m.in. przesunięcie Marcina Zaborskiego do pasma popołudniowego oraz to, że dziennikarze zaczęli się autocenzurować. Dyrekcja stacji nie ma jednak zastrzeżeń do jego wypowiedzi.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Mann krytycznie o dobrej zmianie i autocenzurze w Trójce, dyrekcja nie ma do tego zastrzeżeń

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andrzej
Jeśli komuś źle w Trójce, nikt siłą nie trzyma, zawsze można odejść. Ja uważam, iż w Trójce idzie ku lepszemu, chociaż zmian na chwilę obecną wciąż jest za mało. Ale po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat jest szansa, że ktoś tam zrobi porządek. Na razie można tylko się cieszyć ze zmian w publicystyce, a muzycznie może kiedyś też się poprawi (moim mniej powinno być amerykańskich szarpidrutów rockowych, a więcej normalnej muzyki).
16 39
odpowiedź
User
Yogidługonogi
Mann nie milczał, kiedy zwalniano Skowrońskiego. Proszę się trzymać faktów. Również ten jego wywiad choć krytyczny, jest bardzo rzeczowy. Zgadzam się z jego opinią n/t stylu Lisickiego, lakoniczną, a jednak bardzo trafną. I tu się pokazuje zasadnicza różnica klas między Mannem a Zimochem, który rzucał epitetami i robił porównania do stanu wojennego. Nie dziwi mnie więc, że Zimocha odsunięto, a Mannowi nikt złego słowa nie mówi.
59 17
odpowiedź
User
Dobra Zmiana
Zarządowi radia wywiad nie przeszkadza bo za chwilę protest "ratujmy Trójkę", ludzi nie chcą drażnić. Potem szykuje się zmiana ramówki, dziwnym trafem skracają się audycje osób które podpisały list w obronie Sosnowskiego.
A Hlebowicz? Wiadomo, kukła decyzje podejmuje prezes radia
54 17
odpowiedź
User
radioman
...dyrekcja nie ma zastrzeżeń, ale z zadrą w tyłku niewygodnie się siedzi, krzyżyk już został postawiony, niestety
44 15
odpowiedź
User
fsd
Panie Mann, proszę pokazać środkowy palec pisiej zmianie i tyle. W innych radiach przyjmą Pana z otwartymi rękoma.
42 24
odpowiedź
<