SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Związek pracowników Trójki i Dwójki odpowiada „Solidarności”, jego działań ws. odsunięcia serwisantek nie akceptuje „Nasze Radio”

Związek zawodowy pracowników Polskiego Radia „Nasze Radio” stwierdził, że nie akceptuje działań pracowników Trójki w obronie dwóch dziennikarek odsuniętych od serwisów informacyjnych. Natomiast związek pracowników Trójki i Dwójki odpowiedział na krytyczne oświadczenie działającej w firmie komisji „Solidarności”.

Dołącz do dyskusji: Związek pracowników Trójki i Dwójki odpowiada „Solidarności”, jego działań ws. odsunięcia serwisantek nie akceptuje „Nasze Radio”

38 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
prawnik
- Zarząd Związku nie akceptuje działań kolegów z Programu 3, którzy - z braku znajomości prawa pracy - podjęli obronę koleżanek oddelegowanych do nowych zadań. W wyżej wymienionej decyzji Pracodawca nie naruszył prawa pracy.Niedopuszczalne jest, aby różnice zdań między Pracodawcą a Związkami zostały upublicznione w innych mediach (...)


A koleżanka z katedry prawa pracy niedawno żaliła mi się, że nie ma "jędrnych" materiałów na ćwiczenia ze studentami na temat roli związków zawodowych, które w Polsce zamierają. A tu jednocześnie ma tekst źródłowy o roli związków, ja i o ich zamieraniu.
odpowiedź
User
JohanX
No to chłopaki z Solidarności nawiązali do szczytnych tradycji CRZZ.
odpowiedź
User
Maria Trójkowa i Dwójkowa
Resortowe Dzieci z Trójki i Dwójki oczerniają naszą firmę - Polskie Radio, broniąc skostniałych układów wykreowanych jeszcze za czasów propagandy Jerzego Urbana. Dlaczego u Michnika zwalniają 200 !!! dziennikarzy, a GW - ,,solidarni związkowcy" i ,,etosowcy" milczą?
odpowiedź
<