SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zwiększa się przewaga tygodnika „Polityka” nad „Newsweek Polska”. Zyskał tylko „Tygodnik Powszechny”

W sierpniu br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników opinii był „Gość Niedzielny”. Wzrost zanotował tylko „Tygodnik Powszechny”, a na przeciwnym biegunie znalazły się „Wprost”, „Gazeta Polska” i „Newsweek Polska”.

Dołącz do dyskusji: Zwiększa się przewaga tygodnika „Polityka” nad „Newsweek Polska”. Zyskał tylko „Tygodnik Powszechny”

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zibi
Nikt nie mówi o Gościu. Jest bezapelacyjnym liderem od wielu lat. Kiedyś nawet nie zamieszczano tej informacji. Teraz ten fakt nie zauważa Redakcja a także szanowni czytelnicy tego portalu.


Egzemplarze wyłożone w kościołach do wzięcia "za Bóg zapłać" są wliczane Gościowi do sprzedaży? Sam parę razy brałem, chociaż nic nie wrzucałem niestety.

Czyli, niestety, jesteś złodziejem. Proboszczowie rozliczają się finansowo ze zbytych egzemplarzy, dlatego jest to sprzedaż.
8 9
odpowiedź
<