SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pięciu, z którymi zamykał się Zygmunt Solorz-Żak (fragment książki „Grube ryby”)

- Od lat trwają spekulacje, kto podejmował kluczowe decyzje, dzięki którym Solorz-Żak osiągnął sukces: on sam czy grupa współpracowników. Opinie były i są podzielone - pisze Michał Matys w książce „Grube ryby. Jak zarobili swój pierwszy miliard”.

Dołącz do dyskusji: Pięciu, z którymi zamykał się Zygmunt Solorz-Żak (fragment książki „Grube ryby”)

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bartek
Fakt faktem, że cyfrowy Polsat to najlepsza platforma tv w Polsce. Jak chce się mieć dobrą telewizję i mało płacić, to wybór jest prosty: CP.
9 9
odpowiedź
User
Romek
To prawda, Polsat i również platforma Cyfrowy Polsat się Panu Zygmuntowi bardzo udały. To najlepsze opcje na oglądanie tv.
8 9
odpowiedź
User
góść
sukces kosztem pracowników. 50 % jak nie więcej zatrudnionych na śmieciówkach.
9 9
odpowiedź
User
gość
sukces kosztem pracowników. 50 % jak nie więcej zatrudnionych na śmieciówkach.
9 9
odpowiedź
User
Hanys
Kiepscy,Mój nowy dom,Państwo w Państwie,,Skandaliści,Polsat News,Na ratunek 112,i inne to najlepsze
programy Polsatu..tylko je oglądam.Płacę 19,99 zł/miesięcznie .Mimo moich 75 lat i wielu obowiązków to mi wystarcza.Poza tym Polsat nie wchodzi rządzącym do d...TV- 1,czy TV-2,oglądam sporadycznie,wielu nowych dziennikarzy mnie nie zadowala.Dlaczego Rządowa Telewizja nie wprowadzi opłat tak jak Polsat.Nie płacisz to Cię wyłączą.Jasne jest,że ponieśliby sromotną porażkę.Gdzie tu DEMOKRACJA ,jak zmuszają Cię do obowiązkowych opłat.A rozwój ,edukację powinna telewizja Rządowa dać obywatelom
za darmo,widać,że brakuje im kasy.I gdzie tu oskubać Obywateli.Woda dar od Niebios-droga.Węgiel- dar
od piekieł-drogi.Energia elektryczna z węgla -droga.W Emiratach z ropy Arabowie mają korzyści,a my g...Emerytury...Niech odchodzą tak jak policjanci,górnicy....ale emerytury będą mieli ze składek jakie włożyli do ZUS-u.Mało tego nie będą mogli mieć pretensji do Rządu,Pana Boga...tylko do siebie,że nie chciało im się pracować dłużej.I żadnej pomocy ze strony Państwa dla leni,nierobów.Niech ich utrzymuje współmałżonek,babcia ,dziadek. Jako,że mam dobre wykształcenie-pracowałem na stanowiskach kierowniczych w wielu zakładach pracy.Zmieniałem pracę tam gdzie lepiej płacono i to była DEMOKRACJA.
10 8
odpowiedź
<