Innowacyjne rozwiązanie w faktoringu online PragmaGO - pieniądze na koncie w dniu umowy

 

PragmaGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i maksymalnie skraca czas uruchomienia finansowania. Każdy przedsiębiorca, który po raz pierwszy korzysta z faktoringu online w PragmaGO, dostanie szybki przelew - jeszcze przed podpisaniem cesji przez odbiorcę faktury. Dostęp do pieniędzy „tu i teraz” to dla właścicieli firm możliwość opłacenia pilnych zamówień, realizacji zleceń czy niezwłocznej spłaty zobowiązań.

„Dla naszych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z faktoringu najważniejsze jest to, aby dostać przelew za fakturę w najkrótszym możliwie czasie. Nie interesuje ich moment wydania decyzji kredytowej czy podpisania umowy – ich potrzebą jest szybki dostęp do gotówki na koncie. Zauważyliśmy, że w wielu przypadkach czas otrzymania przelewu jest wydłużony ze względu na konieczność oczekiwania na zatwierdzenie cesji wierzytelności lub potwierdzenie faktury przez jej odbiorcę. To czynnik niezależny zarówno od faktora, jak i faktoranta. Rozwiązaliśmy ten problem. Przelewamy klientowi część kwoty, o którą wnioskuje od razu po podpisaniu umowy faktoringowej” – mówi Łukasz Ramczewski, Wiceprezes PragmaGO.

Z przyspieszonego finansowania w faktoringu online może skorzystać każdy nowy klient PragmaGO, który wykaże współpracę ze zgłoszonymi odbiorcami faktur i nie ma egzekucji skarbowych lub komorniczych.

„Faktoring z wypłatą w dniu podpisania umowy to kolejna usługa, poprzez którą realizujemy strategię wyrażoną w haśle „Pewnie jak w banku, tylko wygodnie i szybko” – dodaje Łukasz Ramczewski.

PragmaGO zamknęła I kwartał 2023 z bardzo dobrymi wynikami zarówno dla całego portfolio produktów (obrót 435 mln zł, 30% wzrostu r/r), jak i w obszarze faktoringu (377 mln zł obrotu, 23% wzrostu r/r).