Jarmark Produktów Regionalnych w NoVa Park

Ekologiczne sery, świeżo wędzone wędliny czy tradycyjnie wypiekane pieczywo to tylko niektóre z produktów, które będzie można spróbować i kupić podczas nadchodzącego Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Handlowym NoVa Park. Już w dniach 25-27 stycznia gorzowskie centrum gościć będzie producentów oraz miłośników regionalnej i ekologicznej żywności.

Od najbliższego piątku aż do niedzieli, każdy kto zawita do NoVa Park będzie mógł po raz kolejny zasmakować się w regionalnej kuchni z niejednego zakątka Polski. To wyjątkowa okazja, aby spróbować potraw i wyrobów z miejsc, słynących z wyrobu produktów o niezwykłych doznaniach kulinarnych. Na Jarmarku nie zabraknie takich artykułów jak: oryginalne oscypki prosto z polskich gór, ser Koryciński rodem z Podlasia, tradycyjne wędliny, chleb na zakwasie, miody, oleje tłoczone na zimno, przyprawy i wiele innych przepysznych smakołyków.

Koneserzy dobrego jedzenia będą mogli również porozmawiać bezpośrednio z producentami regionalnych przysmaków na temat tradycyjnych technik wytwarzania żywności. Osobiście przekonają się, że produkty proponowane podczas weekendowego Jarmarku są pozbawione chemii i konserwantów, dzięki czemu tak dobrze smakują i są dobre dla zdrowia.

„Już po raz drugi nasze centrum gości producentów produktów regionalnych z całej Polski. Cieszymy się, że możemy zaprezentować wszystkim Klientom lokalną kuchnię w najlepszym wydaniu. Tradycyjne receptury i metody przygotowywania potraw przekazywane z pokolenia na pokolenie pozwalają osiągnąć to, co trudno odnaleźć w produktach kupowanych codziennie – wspaniały smak i aromat” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Szczegółowe informacje dotyczące Jarmarku Produktów Regionalnych dostępne są na stronie internetowej Centrum Handlowego NoVa Park – www.nova-park.pl. Jarmark dostępny jest w godzinach otwarcia centrum.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.