Maszynka do mielenia FMM301 Blaupunkt - pomocnik w każdej kuchniModel FMM301 wyposażono w efektywny silnik z mocą chwilową do 1300 W, co umożliwia dokładne zmielenie 1,5 kg mięsa, owoców, warzyw lub orzechów w ciągu minuty. Jednocześnie, mimo tak wysokiej wydajności, urządzenie pracuje stosunkowo cicho – głośność nie przekracza 80 dB. Dzięki temu, korzystanie z maszynki nie jest uciążliwe. Urządzenie to posiada także bardzo istotną i niezwykle przydatną funkcję rewers (tryb wsteczny).

W skład zestawu wchodzą trzy sita metalowe o średnicach otworów równych 3, 5 i 7 mm, a także noża ze stali nierdzewnej wysokiej trwałości oraz popychacza. Komfortu pracy dopełnia metalowa komora mielenia.

Wszystkie materiały użyte do wykonania tego urządzenia są bezpieczne dla naszego zdrowia (BPA-free). Obsługa maszynki FMM301 jest prosta i intuicyjna i odbywa się za pomocą jednego przycisku. W wygodnym przechowywaniu urządzenia i akcesoriów pomaga wbudowana szufladka, do której można schować dodatkowe sita.
W ofercie znajdują się wymienne akcesoria do modelu FMM301: nożyk do maszynki do mielenia (ACC029) oraz zestaw sitek (ACC030).


Funkcje i specyfikacja FMM301:

Sugerowana cena detaliczna: 249 zł
 

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press box