MobileFormats z FOX International Channels

Do 29 listopada potrwa konkurs dla fanów serialu „Gotowe na wszystko” organizowany wspólnie przez MobileFormats i FOX International Channels. Spółka czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu od strony technicznej oraz wspiera stację w zakresie integracji kanału SMS Premium.

Akcja MobileFormats i FOX International Channels towarzyszy premierze ósmego sezonu „Gotowych na wszystko”, który jest emitowany w każdą niedzielę o 22.00 na kanale Fox Life. Szanse na atrakcyjne nagrody mają Ci, którzy wyślą swoje zgłoszenia SMS-em na numer 71107 i udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie związane z fabułą filmu, głównymi bohaterkami i ich losami. Na najszybszych uczestników gry czekają m.in. iPody, vouchery do perfumerii oraz specjalne zestawy gadżetów FOX Life. Koszt SMS to 1,23 zł (z VAT).

„MobileFormats jest najlepszym partnerem w konkursach, loteriach czy akcjach SMS-owych. Nasza infrastruktura techniczna, doświadczenie i specjaliści gwarantują FOX International Channels, że konkurs będzie przebiegał bez zarzutów. Cieszymy się z tej współpracy i mamy nadzieję, że przed nami kolejne wspólne projekty” – mówi Michał Gotard, Dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie

Konkurs wspiera kampania telewizyjna w stacji FOX Life wraz ze spotem informującym o nagrodach i zasadach gry. Regulamin oraz więcej szczegółowych informacji o konkursie dostępne są na stronie www.foxlife.pl.

MobileFormats Sp. z o.o. specjalizuje się w kreacji i organizacji konkursów, loterii i akcji SMSowych. Firma działa także w sektorach: integracji usług mobilnych, dostawcy aplikacji i technologii mobilnych, reklamy mobilnej. Obsługuje największe podmioty rynkowe o najwyższych wymaganiach technicznych, z bardzo dużym wolumenem ruchu SMS. MobileFormats stosuje też dodatkowe kanały dystrybucji informacji takie jak MMS, IVR, czyli wiadomości głosowe oraz WAP.