Super Prezenty na Wielkanoc

 

Super Prezenty na Wielkanoc

 

Ciepłe, wiosenne powietrze, zapach lukrowanej babki, wielkanocnych mazurków i domowego żurku – wszyscy powoli zaczynamy odczuwać przyjemną atmosferę Świąt Wielkanocnych. Mimo że wiele przygotowań jest jeszcze przed nami, Super Prezenty przychodzą z pomocą, proponując atrakcje, które nie tylko urozmaicą wielkanocne celebracje, ale również pomogą odpowiednio się do nich przygotować. 

 

Świąteczna gorączka przygotowań może skutecznie pozbawić sił. Sprzątanie i gotowanie wielkanocnych potraw zabiera mnóstwo czasu i energii, a przecież każdy zasługuje na chwilę wytchnienia. Dlatego Super Prezenty oferują catering okolicznościowy art impression – perfekcyjnie przyrządzone potrawy z najświeższych składników wraz z dostawą do domu. Wystarczy złożyć zamówienie, a profesjonalni szefowie kuchni zajmą się resztą.

 

Jednak święta to nie tylko świetne jedzenie, ale również odpowiedni wystrój. Dla osób, które z chęcią dekorują swoje mieszkania i domy, Super Prezenty polecają voucher na Wielkanocne Rękodzieło. Przepiękny stroik, ręcznie wykonany przez utalentowaną artystkę, dostępny jest w wielu wariantach cenowych, które pozwalają na jego dowolną personalizację wybranymi ozdobami wielkanocnymi. Taki dodatek do świątecznego wnętrza z pewnością wprowadzi każdego w wiosenną aurę świąt.

 

Artystyczny duch tegorocznej Wielkanocy wcale nie musi skończyć się na malowaniu pisanek i zdobieniu koszyczka. Super Prezenty pozwalają sprawdzić się w roli malarza i stworzyć własne  arcydzieło, dając wyraz swojej kreatywności. Malowanie po numerach to świetna zabawa dla każdego! Wystarczy wejść na stronę, wybrać wzór, a zagruntowane, bawełniane płótno, akrylowe farby, zestaw pędzli i wszystkie inne potrzebne do stworzenia obrazu rzeczy zostaną dostarczone w wybrane miejsce. 

 

Dla niektórych Lany Poniedziałek to zdecydowanie za mało – tych, którzy kochają wodę, Super Prezenty zapraszają do największego w Europie basenu do symulacji warunków nurkowych o głębokości aż 45 metrów – DeepSpot w Mszczonowie. Na amatorów sportów wodnych czeka bogata oferta szkoleń nurkowych i freedivingowych, dopasowana zarówno dla tych dopiero zaczynających swoją przygodę z podwodną zabawą, jak i dla osób bardziej zaawansowanych, chcących szlifować swoje umiejętności nurkowe i uzyskać certyfikaty. Nad wszystkim czuwają profesjonalni instruktorzy, a na miejscu możliwe jest wypożyczenie niezbędnego sprzętu.

 

Super Prezenty nie zapominają również o najmłodszych. W tym roku wielkanocny zajączek przygotował pakiet 2 lotów junior w tunelu aerodynamicznym. Flyspot to pionowy tunel o ponad 4-metrowej średnicy, wykorzystujący symulatory swobodnego spadania. Może lot w kosmos to na razie odległa perspektywa, ale i we Flyspocie grawitacja nie ma prawa bytu. Jeśli komuś brakuje pomysłu na wielkanocne prezenty dla maluchów, Flyspot to okazja, aby podarować dziecku niezapomnianą możliwość poczucia się jak ulubiony superbohater!

 

A już od 29.03 do 05.04 Super Prezenty przygotowały super rabat – 25% na wszystkie zestawy podarunkowe kupione na stronie internetowej. Nie zabrakło wśród nich również pakietów idealnych na Wielkanoc.

 

Najpiękniejsze Święta to te spędzone w gronie rodzinnym. Jednak kto powiedział, że takie spotkania muszą odbywać się tylko przy wielkanocnym stole? Dzięki zestawowi podarunkowemu Zgrana Rodzina, wspólnie spędzone chwile nabiorą jeszcze intensywniejszych kolorów. Osoba obdarowana otrzyma pięknie oprawiony katalog z listą dostępnych atrakcji. Wystarczy wybrać jedną i oddać się familijnej zabawie. 

 

Każdy z nas zna osoby, które szukają najbardziej ekstremalnych doświadczeń. Specjalnie dla nich Super Prezenty przygotowały zestaw podarunkowy Super Emocje – czyli najbardziej emocjonujące aktywności, zebrane w formie jednej książeczki. To do obdarowanej osoby należy wybór atrakcji, a pomogą jej w tym dokładne opisy każdego, naszpikowanego adrenaliną prezentu wraz z informacjami dotyczącymi rezerwacji i niezbędnymi do realizacji wymaganiami.

 

Te i wiele innych wyjątkowych prezentów można znaleźć na stronie www.superprezenty.pl .

Ponadto przypominamy, że każdy z voucherów dostępny jest do realizacji w ciągu 12 miesięcy, a w przypadku nietrafionego prezentu nie ma problemu z jego wymianą. 

 

Wszystkie przedstawione propozycje realizowane są w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem reżimu sanitarnego.