Święta w niezwykłym towarzystwie

Tylko miesiąc dzieli nas od najpiękniejszego okresu w roku – od świąt. Już za chwile ulice dużych miast i małych miasteczek rozbłysną kolorowymi światłami, na placach będą dumnie stały królowe-choinki a w radiu rozbrzmią covery na tak lubiane kolędy. Magia świąt otuli cały kraj i podaruje każdemu wyjątkowy nastrój.

Święta to nie tylko ozdoby i prezenty, to również czas aby zwolnić, aby zastanowić się nad tym, co w życiu najważniejsze. To czas na ciepłe spotkania z rodziną i przyjaciółmi, czas na to aby naprawić wszystko, co mogliśmy zaniedbać.

Nawet biznes w święta zmienia swoje oblicze – spowalnia, łagodnieje. W tym okresie ma czas, aby spojrzeć wstecz, podsumować kończący się rok i zbudować plany na przyszły. Właśnie święta są najbardziej odpowiednim momentem, aby spotkać się w małym czy większym groni i zintegrować zespół.

Ważne jest znaleźć odpowiednie miejsce. Jack's Bar&Restaurant w samym sercu Łomianek otwiera swoje drzwi dla wszystkich gości, którym marzy się niepowtarzalne przyjęcie wigilijne. Wyjątkowe miejsce na gastronomicznej i kulturalnej mapie Łomianek, Jack's Bar&Restaurant ma niezwykły wystrój nawiązujący do patrona tego miejsca - Jacka Danielsa. Wygodne sofy i fotele, bary w drewnie, wydzielona palarnia, duży parkiet i miejsce na organizację imprez muzycznych i koncertów. Dodatkowo i przede wszystkim wyborna kuchnia i profesjonalna obsługa.

W Jack's Bar&Restaurant każda wigilia nabierze barw prawdziwych świąt!