Walentynkowe metamorfozy w NoVa Park

Makijaż, manicure i stylizacja włosów – to obowiązkowa lista czynności, którym poddaje każda kobieta przed walentynkową randką z ukochanym mężczyzną. W tym roku warto jednak oddać się w ręce profesjonalistów, którzy już 14 lutego w godzinach 16.00 – 19.00 w Centrum Handlowe NoVa Park bezpłatnie przygotują Cię na ten najbardziej romantyczny wieczór w roku.

W dniu Św. Walentego w godzinach od 16.00 do 19.00, NoVa Park zaprasza do specjalnej strefy urody, gdzie grono profesjonalistów zadba o zabójczy wygląd klientów gorzowskiego centrum. Oddaj się w ręce fryzjera, wizażysty i manicurzysty i zachwyć swojego partnera lub partnerkę zniewalającym wyglądem.

Walentynkowe atrakcje w NoVa Park to także niezapomniana sesja fotograficzna dla zakochanych par! Zapozujcie wspólnie przed obiektywem aparatu i uchwyćcie wyjątkowe chwile spędzone w walentynkowy wieczór.

„NoVa Park chętnie podejmuje inicjatywy, które sprawiają radość naszym klientom. Manicure, makijaż i wystrzałowa fryzura – dzięki nam będziesz wyglądać pięknie w te Walentynki! Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Do 14 lutego włącznie trwa również akcja „Wiosna w sercu”, w ramach której zachęcamy do udziału w „Randce w ciemno”, w której do wygrania jest niezapomniana kolacja we dwoje, a także w zabawie „Czar Par” – skierowanej do wszystkich zakochanych, którzy chcą sprawdzić się we wspólnej rywalizacji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.