Z zamiłowania do natury - nowa kolekcja Grand Cave Brown od Grupy Tubądzin

Magia kontrastów – monumentalność skały i subtelność dekorów. Nowa kolekcja Grand Cave Brown jest naturalna i nadzwyczaj wyrazista. Wyciszone klasyczne beże i brązy nabierają zadziorności za sprawą strukturalnej powierzchni płytek i intrygujących dekorów.

 

Góry Złote w Sudetach, u zboczy których w średniowieczu wydobywano złoto, to nieodkryte tereny, niewytyczone szlaki, gęste bory oraz zachwycająca roślinność. To także ukryte w jaskiniach podziemne skarby, wodospady i jeziora. Połyskujące skały odkrywają subtelne, zaskakujące i hipnotyzujące obrazy, przypominające te znane z kalejdoskopu. Woda, drążąca te skały wiekami, nadaje im niesamowity wygląd oraz tworzy zachwycające formacje. Taka też jest nowa kolekcja Grand Cave Brown, w której bazowa płyta, nawiązująca swym wyglądem do skały łupkowej, została wzbogacona o zaskakujące dekory.

 

Grand Cave - ukojenie w kontakcie z naturą

 

Cala kolekcja Grand Cave jest metaforą bezpiecznego, domowego azylu, który zapewnia odpoczynek i regenerację. To także kwintesencja harmonii, ciszy i ukojenia, pozwalająca cieszyć się komfortem i poczuciem własnej oazy spokoju  swoistej prywatnej jaskini. Monumentalne płyty zachwycają delikatnością i autentycznym wzornictwem. Ich wyjątkowa struktura harmonizuje z wyrazistym kamieniem, tworząc wrażenie rzeczywistego kontaktu z surową skałą. Fascynująca i inspirująca, wielkoformatowa ceramika przyciąga uwagę. 

 

Grand Cave Brown - nowa odsłona stonowanej elegancji

 

Kolekcja Grand Cave Brown to elegancki, a zarazem stonowany wybór i doskonała baza do zaaranżowania przestrzeni pełnej harmonii i wyciszenia. Urozmaicają ją intrygujące dekory. To swoisty taniec roślin, w którym promienie słoneczne przebijają się przez korony drzew i rozmywają pojawiający się na horyzoncie zmrok. To chwile pełne ciepłego światła, które niosą spokój i poczucie bezpieczeństwa. Zamiłowanie do natury łączy się tu z delikatnie uchwyconą subtelnością. Stonowana kolorystyka nada wnętrzu klasy i stylu. Świeży i urokliwy beż sprzyja relaksowi i pomaga w tworzeniu przytulnej aury. Brąz, tworzy w pomieszczeniu atmosferę spokoju, ciepła i odprężenia. Pierwszy z dekorów to zjawiskowe ornamenty, przypominające barwne, ulotne wzory kalejdoskopu. Magia kontrastów – zestawienie monumentalnej skały z ulotnym deseniem, subtelnie ozdabiają naszą codzienność. Ciemne kafle z motywem roślinnym nadają przestrzeni charakteru, nieoczywistości i głębi. Przyciągają, fascynują i inspirują do refleksji nad światem natury, przynosząc energię, która sprzyja relaksowi i otula przestrzeń harmonią. Jasne tonacje beżowych i brązowych odcieni, charakterystyczne dla nowej kolekcji Grand Cave Brown, dzięki nowemu, jeszcze większemu formatowi w rozmiarze 120 x 275 cm, tworzą wrażenie jednolitej, spójnej przestrzeni. 

 

Klasyczne piękno przestrzeni

 

Harmonia natury ukryta w kolekcji Grand Cave Brown, to klasyczne piękno, które znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Będzie doskonałą bazą aranżacji wnętrz domowych  począwszy od eleganckiej kuchni, przez przytulną sypialnię, aż po klasyczną łazienkę. Płytki te są również godnym uwagi rozwiązaniem dla przestrzeni biurowych. Wspaniale komponują się z wystrojem w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim, naturalnym lub boho. Emanują elegancją i funkcjonalnością, dlatego docenią je nawet najbardziej wymagający Klienci oraz architekci.