Zawiasy Giesse CHIC w ofercie YawalZawiasy Giesse CHIC, to ukryte zawiasy o dużych możliwościach. Zastosowanie zawiasów CHIC daje możliwość tworzenia konstrukcji drzwi aluminiowych, o nośności do 160kg i wysokości nawet do 4 m. Kryty zawias Giesse CHIC doskonale odpowiada na minimalistyczny trend w stolarce aluminiowej. Mechanizm jest niewidoczny i pozwala na pełną ekspozycję drzwi, bez wystających elementów.


Zawiasy dostępne są w kolorach srebrnym oraz czarnym. Zawiasy zostały zaprojektowane dla systemów TM 77 i TM 102, dla wersji otwieranej do wewnątrz, jak i na zewnątrz.  

System TM 77HI to bezpieczne i innowacyjne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą oraz bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu przekładek pomiędzy profilami aluminiowymi uzyskano doskonałe wartości izolacyjności termicznej. Rolę izolacji termicznej spełniają dedykowane do systemu komorowe izolatory termiczne wraz z wypełnieniem.Natomiast System YAWAL TM 102HI dedykowany jest dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Sprawdzi się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak również w zabudowie mieszkaniowej. System TM 102HI to rozbudowany system profili aluminiowych służący do wykonywania nowoczesnych typów okien, drzwi i witryn wymagających wysokiej izolacji termicznej. Nowatorska konstrukcja skrzydła okiennego z zastosowanym izolatorem ustawionym pod kątem w stosunku do obudowy zapewnia korzystny układ sił w profilu. Pozwoliło to na uzyskanie profili o wysokiej wytrzymałości umożliwiających tworzenie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. W ramach systemu oferujemy szeroki zakres szklenia oraz możliwość montażu wszystkich typów szyb dwu- i trzy-komorowych dostępnych na rynku.

Zawiasy Giesse CHIC charakteryzuje:

 


Zawiasy Giesse posiadają szeroki kąt otwarcia dla bezkolizyjnego przejścia oraz dwustronne otwarcie lewa/prawa. Zostały opatentowane i wyprodukowane we Włoszech. Zawiasy są zgodne z normą CE 1935 klasa 14 (160kg), dostępne od początku listopada br. w ofercie Yawal. Zawiasy można dobrać w programie Yawal Construktor.

Yawal
press box